Novinky

Oznámení o vyhlášení ředitelského volna Oznámení o vyhlášení ředitelského volna pro První soukromou hotelovou školu, spol. s r. ... Rozpis souvislé praxe 2. A, 2. skupiny Rozpis souvislé praxe 2. A, 2. skupiny najdete zde. Švýcarsko - průvodcovská a gastronomická akce Žáci PSHŠ se v těchto dnech účastní spolu se studenty VŠH zájezdu do Švýcarska. Akce se koná ... 2. A na exkurzi v Zoo Praha Dne 6. dubna 2018 žáci 2. ročníku absolvovali projektový den v pražské zoo, který byl zaměřen ... Gastronomická exkurze třídy 2. A Třída 2. A se v pondělí 26. 3. zúčastnila gastronomické exkurze do indické restaurace Namaste ... Akce pro rodiče žáků 1. A Dne 20. 3. 2018 připravili žáci 1. ročníku v prostorách gastronomického střediska pro své rodinné ... Celostátní konverzační soutěž v anglickém jazyce Ve dnech 22. - 23. března se v Poděbradech konal 20. ročník celostátní konverzační soutěže ... Plán na měsíc duben Plán na měsíc duben najdete zde. Klub mladých diváků V dubnu se členové Klubu mladých diváků sejdou ve čtvrtek 5. 4. v 19. 00 v Divadle Na Fidlovačce, ... Výstava FOR Habitat Dne 22. 3. 2018 se žáci 3. B a 2. A zúčastnili v rámci odpolední výuky výstavy FOR Habitat na ... Literární soutěž o cenu Filipa Venclíka Ve středu 21. března se žáci Jana Králová, Hana Adámková (2. A), Anna Kharishyna, Ivana Husáková, ... Baristický kurz Ve dnech 26. 2. - 1. 3. se v prostorách PSHŠ koná baristický kurz. Rozpis žáků v jednotlivých ...

» Archiv
 

Žáci, zapojte se do projektu Čtení pomáhá

  Zapojte se do charitativního projektu "Čtení pomáhá", jehož cílem je spojit potěšení ze čtení s pomocí druhým. Tento projekt rozdělí každý rok 10 milionů korun na dobročinné účely. O tom, kdo peníze dostane, rozhodnou čtenáři.
  Žáci jsou rozděleni do několika kategorií, v každé kategorii je zastoupeno minimálně 20 knih - tato díla pro hlasování vybrala odborná komise, jejímž předsedou je Zdeněk Svěrák a členy např. Petr Eben a Jiří Dědeček.
   Seznam knih je uveden na internetových stránkách http:/www.ctenipomaha.cz. Z této nabídky si každý čtenář vybere titul, který by si rád přečetl. Po přečtení ho čeká na internetu krátký test (cca 4 otázky), po jejichž správném zodpovězení obdrží odměnu ve formě kreditu ve výši 50,-Kč, který bude moci věnovat na jeden z nominovaných dobročinných projektů.
 

Generální partneři


© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.