Novinky

Rozpis souvislé praxe 2. A, 2. skupiny Rozpis souvislé praxe 2. A, 2. skupiny najdete zde. Švýcarsko - průvodcovská a gastronomická akce Žáci PSHŠ se v těchto dnech účastní spolu se studenty VŠH zájezdu do Švýcarska. Akce se koná ... 2. A na exkurzi v Zoo Praha Dne 6. dubna 2018 žáci 2. ročníku absolvovali projektový den v pražské zoo, který byl zaměřen ... Gastronomická exkurze třídy 2. A Třída 2. A se v pondělí 26. 3. zúčastnila gastronomické exkurze do indické restaurace Namaste ... Akce pro rodiče žáků 1. A Dne 20. 3. 2018 připravili žáci 1. ročníku v prostorách gastronomického střediska pro své rodinné ... Celostátní konverzační soutěž v anglickém jazyce Ve dnech 22. - 23. března se v Poděbradech konal 20. ročník celostátní konverzační soutěže ... Plán na měsíc duben Plán na měsíc duben najdete zde. Klub mladých diváků V dubnu se členové Klubu mladých diváků sejdou ve čtvrtek 5. 4. v 19. 00 v Divadle Na Fidlovačce, ... Výstava FOR Habitat Dne 22. 3. 2018 se žáci 3. B a 2. A zúčastnili v rámci odpolední výuky výstavy FOR Habitat na ... Literární soutěž o cenu Filipa Venclíka Ve středu 21. března se žáci Jana Králová, Hana Adámková (2. A), Anna Kharishyna, Ivana Husáková, ... Baristický kurz Ve dnech 26. 2. - 1. 3. se v prostorách PSHŠ koná baristický kurz. Rozpis žáků v jednotlivých ... Akce pro rodiče žáků 3. B Dne 7. února 2018 se v prostorách gastronomického centra První soukromé hotelové školy uskutečnila ...

» Archiv
 

Žáci 3. A na exkurzi v hotelu Mandarin

Dne 22. 3. 2016 navštívili žáci třetího ročníku Hotel Mandarin Oriental.

Hotel se nachází v bývalém dominikánském klášteře na Malé Straně. Je zasazen do komplexu historických budov renesančního a barokního původu. V prostorných pokojích a apartmánech s renesančními trámovými stropy či barokními klenbami jsou patrné stopy minulosti, které se  harmonicky prolínají s moderním designem. Zejména u nábytku je patrný orientální vliv.

Restaurace Essensia v sále s barokní klenbou nabízí menu z asijských i evropských receptů, designový bar Barengo pak zase domácí koktejly a pravé thajské speciality. Odpolední šálek čaje vám naservírují v bývalé křížové chodbě kláštera. O vaše tělo i mysl se pak dokonale postará spa centrum umístěné v bývalé renesanční kapli, které je chloubou celého hotelu.

Motivačním prvkem pro naše žáky bylo rovněž setkání s bývalým absolventem školy, který pracuje v restauraci hotelu.

 

Generální partneři


© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.