Novinky

PSHŠ se představí na Schole Pragensis Tak jako každý rok i v letošním školním roce má naše škola svůj stánek v Kongresovém centru ... Klub mladých diváků První představení Klubu mladých diváků v letošním školním roce se uskuteční v pátek 22. ... Divadelní představení Peter Black 2 Dne 20. 11. 2017 se celá naše škola zúčastnila divadelního představení Peter Black 2, kterou ... Akce pro rodiče žáků třídy 3. A V úterý 7. 11. 2017 připravili žáci třídy 3. A gastronomickou akci pro své rodiče a přátele. ... Magistrát hlavního města Prahy Žáci 3. ročníku navštívili v pátek 10. listopadu (třída 3. A) a v pondělí 13. listopadu (třída ... Poděkování žákyním 4. B Žákyně 4. B Anna Trávníčková, Dominika Jíšová, Martina Topolová a Nikol Margoliusová dobrovolně ... Rozpis souvislé praxe 3. A, 1. skupiny Rozpis souvislé praxe 1. skupiny třídy 3. A najdete zde. Komentovaná prohlídka Muzea Policie ČR V rámci týdne vědy a techniky se žáci třetího a čtvrtého ročníku zúčastnili komentované ... Veletrh pracovních příležitostí 25. 10. 2017 se žáci 4. A a 4. B zúčastnili veletrhu pracovních příležitostí Profesia days. ... Plán na měsíc listopad Měsíční plán na listopad najdete zde. 3. A v České mincovně Ve středu 1. listopadu 2017 jsme spolu s paní profesorkou Martinou Spěvákovou navštívili Českou ... Rozpis souvislé praxe 4. B Rozpis souvislé praxe třídy 4. B najdete zde.

» Archiv
 

Vítězné tažení První soukromé hotelové školy

Tak jako každý rok se naši studenti zúčastnili ve dnech 19. a 20.3. „Celostátní soutěže hotelových škol v cizích jazycích 2015“: Jedná se o již 17. ročník. I přes to, že každým rokem je konkurence soutěžících větší a větší, i letos si naše škola odváží ta nejvyšší ocenění. Oba naši soutěžící němčináři, a to Sylva Rybářová (kategorie 1. a 2.ročník) a David Nedbal (kategorie 3. a 4. ročník) si odváží nejcennější kov, tedy 1. místa. V kategorii anglický jazyk – 1. a 2. ročník obsadil Michal Sidor 2. místo a mezi soutěžícími ze 3. a 4. ročníků získala bronz Sabina Dobošová. První soukromá hotelová škola je tedy nejúspěšnější ze všech soutěžících hotelových škol, z čehož máme všichni velkou radost.

Za vedení školy bych ráda poblahopřála všem čtyřem zástupcům studentů, kteří velmi dobře reprezentovali naši školy, a samozřejmě i Mgr. Kutové a Mgr. Galatové za kvalitní přípravu soutěžících.

V Praze 20.3. 2015                                                                                      Mgr. Bronislava Svobodová v.r.

Fotogalerie

 
 

© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.