Novinky

Klub českého jazyka- změna březnových termínů V březnu dojde k drobné změně v datu konání kroužku - kroužek se bude konat ve čtvrtek 22. ... Plán na měsíc březen Měsíční plán na březen najdete zde. Rozpis souvislé praxe 3. B, 2. skupiny Rozpis souvislé praxe 3. B, 2. skupiny najdete zde. Baristický kurz Ve dnech 26. 2. - 1. 3. se v prostorách PSHŠ koná baristický kurz. Rozpis žáků v jednotlivých ... Dodatečné zkoušky Rozpis časů dodatečných zkoušek v pondělí 26. 2. 2018 najdete zde. Plán na měsíc únor Plán na měsíc únor najdete zde Rozpis souvislé praxe 3. B, 1. skupiny Rozpis souvislé praxe třídy 3. B 1 najdete zde. Akce pro rodiče žáků 3. B Dne 7. února 2018 se v prostorách gastronomického centra První soukromé hotelové školy uskutečnila ... Klára 3847 - aneb příliš mnoho hvězd Při příležitosti Mezinárodního dne památky obětí holokaustu zhlédli žáci 1. a 2. ročníku ... Výsledky školního kola olympiády v anglickém jazyce Ve čtvrtek 18. ledna proběhlo v prostorách PSHŠ školní kolo olympiády v anglickém jazyce, ... Školní kolo olympiády z AJ Z prvního kola školní olympiády v anglickém jazyce postupují do druhého kola (ústní část),které ... Brazílie - vášnivé srdce Jižní Ameriky V rámci vzdělávacího projektu „Planeta Země 3000“ se dne 5. 1. 2017 žáci prvního ...

» Archiv
 

Vítězné tažení První soukromé hotelové školy

Tak jako každý rok se naši studenti zúčastnili ve dnech 19. a 20.3. „Celostátní soutěže hotelových škol v cizích jazycích 2015“: Jedná se o již 17. ročník. I přes to, že každým rokem je konkurence soutěžících větší a větší, i letos si naše škola odváží ta nejvyšší ocenění. Oba naši soutěžící němčináři, a to Sylva Rybářová (kategorie 1. a 2.ročník) a David Nedbal (kategorie 3. a 4. ročník) si odváží nejcennější kov, tedy 1. místa. V kategorii anglický jazyk – 1. a 2. ročník obsadil Michal Sidor 2. místo a mezi soutěžícími ze 3. a 4. ročníků získala bronz Sabina Dobošová. První soukromá hotelová škola je tedy nejúspěšnější ze všech soutěžících hotelových škol, z čehož máme všichni velkou radost.

Za vedení školy bych ráda poblahopřála všem čtyřem zástupcům studentů, kteří velmi dobře reprezentovali naši školy, a samozřejmě i Mgr. Kutové a Mgr. Galatové za kvalitní přípravu soutěžících.

V Praze 20.3. 2015                                                                                      Mgr. Bronislava Svobodová v.r.

Fotogalerie

 
 

Generální partneři


© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.