Novinky

Klub českého jazyka- změna březnových termínů V březnu dojde k drobné změně v datu konání kroužku - kroužek se bude konat ve čtvrtek 22. ... Plán na měsíc březen Měsíční plán na březen najdete zde. Rozpis souvislé praxe 3. B, 2. skupiny Rozpis souvislé praxe 3. B, 2. skupiny najdete zde. Baristický kurz Ve dnech 26. 2. - 1. 3. se v prostorách PSHŠ koná baristický kurz. Rozpis žáků v jednotlivých ... Dodatečné zkoušky Rozpis časů dodatečných zkoušek v pondělí 26. 2. 2018 najdete zde. Plán na měsíc únor Plán na měsíc únor najdete zde Rozpis souvislé praxe 3. B, 1. skupiny Rozpis souvislé praxe třídy 3. B 1 najdete zde. Akce pro rodiče žáků 3. B Dne 7. února 2018 se v prostorách gastronomického centra První soukromé hotelové školy uskutečnila ... Klára 3847 - aneb příliš mnoho hvězd Při příležitosti Mezinárodního dne památky obětí holokaustu zhlédli žáci 1. a 2. ročníku ... Výsledky školního kola olympiády v anglickém jazyce Ve čtvrtek 18. ledna proběhlo v prostorách PSHŠ školní kolo olympiády v anglickém jazyce, ... Školní kolo olympiády z AJ Z prvního kola školní olympiády v anglickém jazyce postupují do druhého kola (ústní část),které ... Brazílie - vášnivé srdce Jižní Ameriky V rámci vzdělávacího projektu „Planeta Země 3000“ se dne 5. 1. 2017 žáci prvního ...

» Archiv
 

Tradiční soutěž v konverzaci

Ve dnech 1.2. a 2.2. 2016 proběhla v prostorách První soukromé hotelové školy 1. kola konverzačních soutěží, a to v anglickém a německém jazyce. Soutěž ve španělské konverzaci se uskuteční v polovině února. Soutěží se zúčastnili zástupci ze všech ročníků. Soutěžící prošli poslechovou částí, prací s textem a ti nejlepší potom předstoupili před odbornou komisi složenou z vyučujících anglického či německého jazyka, která hodnotila výkony žáků v daném jazyce. 3. února proběhlo slavností předávání diplomů a odměn. Pro vítěze byla také přichystána poukázka do knihkupectví.

Výsledková listina:

Konverzace v německém jazyce

1. místo - Dominika Šukovská (3.A)
2. místo – Lucie Gálová (3.A)
3. místo - Robin Vo (3.A)

Konverzace v anglickém jazyce

Mladší kategorie
1. místo – Sylvia-Anna Rybářová (2.A)
2. místo – Vojtěch Rašovský (1.B)
3. místo – Michaela Veselá (1.A)

Starší kategorie
1. místo – Vendula Hrubá (4.A)
2. místo – Artur Štaidl (4.A)
3. místo – Sabina Dobošová (4.A)

Všem zúčastněním bych touto cestou chtěla za všechny vyučující První soukromé hotelové školy poblahopřát. Vítězům potom přeji štěstí v dalších kolech soutěží, a to v Praze či v soutěži hotelových škol v Karviné.

Mgr. Bronislava Svobodová
(ředitelka PSHŠ)

 

 

Generální partneři


© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.