Novinky

PSHŠ se představí na Schole Pragensis Tak jako každý rok i v letošním školním roce má naše škola svůj stánek v Kongresovém centru ... Klub mladých diváků První představení Klubu mladých diváků v letošním školním roce se uskuteční v pátek 22. ... Divadelní představení Peter Black 2 Dne 20. 11. 2017 se celá naše škola zúčastnila divadelního představení Peter Black 2, kterou ... Akce pro rodiče žáků třídy 3. A V úterý 7. 11. 2017 připravili žáci třídy 3. A gastronomickou akci pro své rodiče a přátele. ... Magistrát hlavního města Prahy Žáci 3. ročníku navštívili v pátek 10. listopadu (třída 3. A) a v pondělí 13. listopadu (třída ... Poděkování žákyním 4. B Žákyně 4. B Anna Trávníčková, Dominika Jíšová, Martina Topolová a Nikol Margoliusová dobrovolně ... Rozpis souvislé praxe 3. A, 1. skupiny Rozpis souvislé praxe 1. skupiny třídy 3. A najdete zde. Komentovaná prohlídka Muzea Policie ČR V rámci týdne vědy a techniky se žáci třetího a čtvrtého ročníku zúčastnili komentované ... Veletrh pracovních příležitostí 25. 10. 2017 se žáci 4. A a 4. B zúčastnili veletrhu pracovních příležitostí Profesia days. ... Plán na měsíc listopad Měsíční plán na listopad najdete zde. 3. A v České mincovně Ve středu 1. listopadu 2017 jsme spolu s paní profesorkou Martinou Spěvákovou navštívili Českou ... Rozpis souvislé praxe 4. B Rozpis souvislé praxe třídy 4. B najdete zde.

» Archiv
 

Tradiční soutěž v konverzaci

Ve dnech 1.2. a 2.2. 2016 proběhla v prostorách První soukromé hotelové školy 1. kola konverzačních soutěží, a to v anglickém a německém jazyce. Soutěž ve španělské konverzaci se uskuteční v polovině února. Soutěží se zúčastnili zástupci ze všech ročníků. Soutěžící prošli poslechovou částí, prací s textem a ti nejlepší potom předstoupili před odbornou komisi složenou z vyučujících anglického či německého jazyka, která hodnotila výkony žáků v daném jazyce. 3. února proběhlo slavností předávání diplomů a odměn. Pro vítěze byla také přichystána poukázka do knihkupectví.

Výsledková listina:

Konverzace v německém jazyce

1. místo - Dominika Šukovská (3.A)
2. místo – Lucie Gálová (3.A)
3. místo - Robin Vo (3.A)

Konverzace v anglickém jazyce

Mladší kategorie
1. místo – Sylvia-Anna Rybářová (2.A)
2. místo – Vojtěch Rašovský (1.B)
3. místo – Michaela Veselá (1.A)

Starší kategorie
1. místo – Vendula Hrubá (4.A)
2. místo – Artur Štaidl (4.A)
3. místo – Sabina Dobošová (4.A)

Všem zúčastněním bych touto cestou chtěla za všechny vyučující První soukromé hotelové školy poblahopřát. Vítězům potom přeji štěstí v dalších kolech soutěží, a to v Praze či v soutěži hotelových škol v Karviné.

Mgr. Bronislava Svobodová
(ředitelka PSHŠ)

 

 

© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.