Novinky

Nejlépe nadekorovaný vánoční stůl Naše škola je přihlášena do soutěže NEJLÉPE NADEKOROVANÝ VÁNOČNÍ STŮL, která proběhne ... Rozpis souvislé praxe 3. A, 2. skupiny Rozpis souvislé praxe 3. A, 2. skupiny najdete zde. Klub mladých diváků První představení Klubu mladých diváků v letošním školním roce se uskuteční v pátek 22. ... Divadelní představení Peter Black 2 Dne 20. 11. 2017 se celá naše škola zúčastnila divadelního představení Peter Black 2, kterou ... Akce pro rodiče žáků třídy 3. A V úterý 7. 11. 2017 připravili žáci třídy 3. A gastronomickou akci pro své rodiče a přátele. ... Magistrát hlavního města Prahy Žáci 3. ročníku navštívili v pátek 10. listopadu (třída 3. A) a v pondělí 13. listopadu (třída ... Poděkování žákyním 4. B Žákyně 4. B Anna Trávníčková, Dominika Jíšová, Martina Topolová a Nikol Margoliusová dobrovolně ... Rozpis souvislé praxe 3. A, 1. skupiny Rozpis souvislé praxe 1. skupiny třídy 3. A najdete zde. Komentovaná prohlídka Muzea Policie ČR V rámci týdne vědy a techniky se žáci třetího a čtvrtého ročníku zúčastnili komentované ... Veletrh pracovních příležitostí 25. 10. 2017 se žáci 4. A a 4. B zúčastnili veletrhu pracovních příležitostí Profesia days. ... Plán na měsíc listopad Měsíční plán na listopad najdete zde. 3. A v České mincovně Ve středu 1. listopadu 2017 jsme spolu s paní profesorkou Martinou Spěvákovou navštívili Českou ...

» Archiv
 

Stříbrná medaile do naší školy

  Žáci druhého ročníku Nguyen Thi Bich Duyen a Filip Neufuss se ve dnech 17. a 18. března 2014 zúčastnili 13. ročníku celostátní soutěže juniorských barmanů Bacardi – Martini Poděbrady Cup 2014, kterou pravidelně pořádá Hotelová škola Poděbrady pod záštitou České barmanské asociace a je zařazena do celoroční soutěže „Barman roku“, poháru „Coca-cola“ a poháru „Monin“.
  Klání mladý barmanů, které se uskutečnilo v Kongresovém centru Lázeňská kolonáda, zahájil ministr školství Marcel Chládek. Profesionálním garantem soutěže byl pan Achim Šipl, který patří mezi špičku českého barmanství.
  Na zápolení se naši studenti připravovali v barmanském kroužku pod vedením Ing. Věry Vyhnisové. K naší radosti se žák druhého ročníku Filip Neufuss umístil v kategorii „Sparkling Cocktail – Martini summer drink“ v náročné konkurenci 36 soutěžících včetně mezinárodní účasti ze Slovinska a Polska na druhém místě. 
  Touto cestou bychom rádi celému týmu poblahopřáli a popřáli mnoho dalších úspěchů na profesionálním poli.

Za vedení školy Mgr. Bronislava Svobodová

Fotogalerie

 
 
 

Generální partneři


© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.