Novinky

Klub českého jazyka- změna březnových termínů V březnu dojde k drobné změně v datu konání kroužku - kroužek se bude konat ve čtvrtek 22. ... Plán na měsíc březen Měsíční plán na březen najdete zde. Rozpis souvislé praxe 3. B, 2. skupiny Rozpis souvislé praxe 3. B, 2. skupiny najdete zde. Baristický kurz Ve dnech 26. 2. - 1. 3. se v prostorách PSHŠ koná baristický kurz. Rozpis žáků v jednotlivých ... Dodatečné zkoušky Rozpis časů dodatečných zkoušek v pondělí 26. 2. 2018 najdete zde. Plán na měsíc únor Plán na měsíc únor najdete zde Rozpis souvislé praxe 3. B, 1. skupiny Rozpis souvislé praxe třídy 3. B 1 najdete zde. Akce pro rodiče žáků 3. B Dne 7. února 2018 se v prostorách gastronomického centra První soukromé hotelové školy uskutečnila ... Klára 3847 - aneb příliš mnoho hvězd Při příležitosti Mezinárodního dne památky obětí holokaustu zhlédli žáci 1. a 2. ročníku ... Výsledky školního kola olympiády v anglickém jazyce Ve čtvrtek 18. ledna proběhlo v prostorách PSHŠ školní kolo olympiády v anglickém jazyce, ... Školní kolo olympiády z AJ Z prvního kola školní olympiády v anglickém jazyce postupují do druhého kola (ústní část),které ... Brazílie - vášnivé srdce Jižní Ameriky V rámci vzdělávacího projektu „Planeta Země 3000“ se dne 5. 1. 2017 žáci prvního ...

» Archiv
 

Stříbrná medaile do naší školy

  Žáci druhého ročníku Nguyen Thi Bich Duyen a Filip Neufuss se ve dnech 17. a 18. března 2014 zúčastnili 13. ročníku celostátní soutěže juniorských barmanů Bacardi – Martini Poděbrady Cup 2014, kterou pravidelně pořádá Hotelová škola Poděbrady pod záštitou České barmanské asociace a je zařazena do celoroční soutěže „Barman roku“, poháru „Coca-cola“ a poháru „Monin“.
  Klání mladý barmanů, které se uskutečnilo v Kongresovém centru Lázeňská kolonáda, zahájil ministr školství Marcel Chládek. Profesionálním garantem soutěže byl pan Achim Šipl, který patří mezi špičku českého barmanství.
  Na zápolení se naši studenti připravovali v barmanském kroužku pod vedením Ing. Věry Vyhnisové. K naší radosti se žák druhého ročníku Filip Neufuss umístil v kategorii „Sparkling Cocktail – Martini summer drink“ v náročné konkurenci 36 soutěžících včetně mezinárodní účasti ze Slovinska a Polska na druhém místě. 
  Touto cestou bychom rádi celému týmu poblahopřáli a popřáli mnoho dalších úspěchů na profesionálním poli.

Za vedení školy Mgr. Bronislava Svobodová

Fotogalerie

 
 
 

Generální partneři


© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.