Novinky

PSHŠ se představí na Schole Pragensis Tak jako každý rok i v letošním školním roce má naše škola svůj stánek v Kongresovém centru ... Klub mladých diváků První představení Klubu mladých diváků v letošním školním roce se uskuteční v pátek 22. ... Divadelní představení Peter Black 2 Dne 20. 11. 2017 se celá naše škola zúčastnila divadelního představení Peter Black 2, kterou ... Akce pro rodiče žáků třídy 3. A V úterý 7. 11. 2017 připravili žáci třídy 3. A gastronomickou akci pro své rodiče a přátele. ... Magistrát hlavního města Prahy Žáci 3. ročníku navštívili v pátek 10. listopadu (třída 3. A) a v pondělí 13. listopadu (třída ... Poděkování žákyním 4. B Žákyně 4. B Anna Trávníčková, Dominika Jíšová, Martina Topolová a Nikol Margoliusová dobrovolně ... Rozpis souvislé praxe 3. A, 1. skupiny Rozpis souvislé praxe 1. skupiny třídy 3. A najdete zde. Komentovaná prohlídka Muzea Policie ČR V rámci týdne vědy a techniky se žáci třetího a čtvrtého ročníku zúčastnili komentované ... Veletrh pracovních příležitostí 25. 10. 2017 se žáci 4. A a 4. B zúčastnili veletrhu pracovních příležitostí Profesia days. ... Plán na měsíc listopad Měsíční plán na listopad najdete zde. 3. A v České mincovně Ve středu 1. listopadu 2017 jsme spolu s paní profesorkou Martinou Spěvákovou navštívili Českou ... Rozpis souvislé praxe 4. B Rozpis souvislé praxe třídy 4. B najdete zde.

» Archiv
 

Starosta Prahy 8 na vyhlášení Soutěže gastronomických dovedností

   8. prosince 2014 se uskutečnil na půdě První soukromé hotelové školy slavnostní oběd pro žáky vítězných tříd „Soutěže gastronomických dovedností“. Tou se stali deváťáci ze ZŠ Ústavní. V letošním roce proběhlo již třetí kolo, kterého se zúčastnilo 18 škol nejen z Prahy 8. Slavnostní oběd připravovali žáci 2.A pod vedením Ing. Buřičové a obsluhu měli na starosti vybraní žáci 2.A a 4.A pod vedením Ing. Vyhnisové. Všechny přítomné velmi potěšila přítomnost pana starosty Městské části Prahy 8 Romana Petrus, který žákům k dosaženému vítězství poblahopřál a škole popřál mnoho dalších úspěchů. Čtyř-chodové menu, které žáci pod vedením profesorky připravili, všem včetně pana starosty chutnalo a věříme, že i v dalších letech bude žáky lákat účast na „Soutěži gastronomických dovedností“. Na druhém místě soutěže se umístili žáci ze ZŠ Dolní Chabry a na třetím ze ZŠ Bohumila Hrabala. Obě třídy obdrží od hotelové školy dorty.

Fotogalerie

 
 
 

© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.