Novinky

Klub českého jazyka- změna březnových termínů V březnu dojde k drobné změně v datu konání kroužku - kroužek se bude konat ve čtvrtek 22. ... Plán na měsíc březen Měsíční plán na březen najdete zde. Rozpis souvislé praxe 3. B, 2. skupiny Rozpis souvislé praxe 3. B, 2. skupiny najdete zde. Baristický kurz Ve dnech 26. 2. - 1. 3. se v prostorách PSHŠ koná baristický kurz. Rozpis žáků v jednotlivých ... Dodatečné zkoušky Rozpis časů dodatečných zkoušek v pondělí 26. 2. 2018 najdete zde. Plán na měsíc únor Plán na měsíc únor najdete zde Rozpis souvislé praxe 3. B, 1. skupiny Rozpis souvislé praxe třídy 3. B 1 najdete zde. Akce pro rodiče žáků 3. B Dne 7. února 2018 se v prostorách gastronomického centra První soukromé hotelové školy uskutečnila ... Klára 3847 - aneb příliš mnoho hvězd Při příležitosti Mezinárodního dne památky obětí holokaustu zhlédli žáci 1. a 2. ročníku ... Výsledky školního kola olympiády v anglickém jazyce Ve čtvrtek 18. ledna proběhlo v prostorách PSHŠ školní kolo olympiády v anglickém jazyce, ... Školní kolo olympiády z AJ Z prvního kola školní olympiády v anglickém jazyce postupují do druhého kola (ústní část),které ... Brazílie - vášnivé srdce Jižní Ameriky V rámci vzdělávacího projektu „Planeta Země 3000“ se dne 5. 1. 2017 žáci prvního ...

» Archiv
 

Starosta Prahy 8 na vyhlášení Soutěže gastronomických dovedností

   8. prosince 2014 se uskutečnil na půdě První soukromé hotelové školy slavnostní oběd pro žáky vítězných tříd „Soutěže gastronomických dovedností“. Tou se stali deváťáci ze ZŠ Ústavní. V letošním roce proběhlo již třetí kolo, kterého se zúčastnilo 18 škol nejen z Prahy 8. Slavnostní oběd připravovali žáci 2.A pod vedením Ing. Buřičové a obsluhu měli na starosti vybraní žáci 2.A a 4.A pod vedením Ing. Vyhnisové. Všechny přítomné velmi potěšila přítomnost pana starosty Městské části Prahy 8 Romana Petrus, který žákům k dosaženému vítězství poblahopřál a škole popřál mnoho dalších úspěchů. Čtyř-chodové menu, které žáci pod vedením profesorky připravili, všem včetně pana starosty chutnalo a věříme, že i v dalších letech bude žáky lákat účast na „Soutěži gastronomických dovedností“. Na druhém místě soutěže se umístili žáci ze ZŠ Dolní Chabry a na třetím ze ZŠ Bohumila Hrabala. Obě třídy obdrží od hotelové školy dorty.

Fotogalerie

 
 
 

Generální partneři


© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.