Novinky

PSHŠ se představí na Schole Pragensis Tak jako každý rok i v letošním školním roce má naše škola svůj stánek v Kongresovém centru ... Klub mladých diváků První představení Klubu mladých diváků v letošním školním roce se uskuteční v pátek 22. ... Divadelní představení Peter Black 2 Dne 20. 11. 2017 se celá naše škola zúčastnila divadelního představení Peter Black 2, kterou ... Akce pro rodiče žáků třídy 3. A V úterý 7. 11. 2017 připravili žáci třídy 3. A gastronomickou akci pro své rodiče a přátele. ... Magistrát hlavního města Prahy Žáci 3. ročníku navštívili v pátek 10. listopadu (třída 3. A) a v pondělí 13. listopadu (třída ... Poděkování žákyním 4. B Žákyně 4. B Anna Trávníčková, Dominika Jíšová, Martina Topolová a Nikol Margoliusová dobrovolně ... Rozpis souvislé praxe 3. A, 1. skupiny Rozpis souvislé praxe 1. skupiny třídy 3. A najdete zde. Komentovaná prohlídka Muzea Policie ČR V rámci týdne vědy a techniky se žáci třetího a čtvrtého ročníku zúčastnili komentované ... Veletrh pracovních příležitostí 25. 10. 2017 se žáci 4. A a 4. B zúčastnili veletrhu pracovních příležitostí Profesia days. ... Plán na měsíc listopad Měsíční plán na listopad najdete zde. 3. A v České mincovně Ve středu 1. listopadu 2017 jsme spolu s paní profesorkou Martinou Spěvákovou navštívili Českou ... Rozpis souvislé praxe 4. B Rozpis souvislé praxe třídy 4. B najdete zde.

» Archiv
 

Sportovní den

Sportovní den, který se uskutečnil v pondělí 12. 9. 2016 na písečných kurtech sportovního centra Beachclub Ládví, byl stejně jako v loňském roce věnovaný plážovému volejbalu. Žáci nejprve absolvovali pod vedením Mgr. Michala Maráda trénink  zaměřený na osvojení a zdokonalení základních herních dovedností. Ve druhé polovině sportovního dne uspořádal náš pedagogický sbor turnaj čtyřčlenných družstev. Vítězi turnaje se nakonec stali žáci 3.A - Jiří Coubal, Nikola Dočkalová, Michal Karas a Andrii Sekela, kteří v dramatickém finále zdolali tým 1.A ve složení: Lukáš Gyümölcs, Rosen Kalinov, Anna Kratochvílová, Stanislav Meshcheryakov a Dominik Petr. Vítězům gratulujeme a všem zúčastněním patří uznání a poděkování nejen za předvedené sportovní výkony, ale i za příkladnou reprezentaci naší školy.
 

© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.