Novinky

Klub českého jazyka- změna březnových termínů V březnu dojde k drobné změně v datu konání kroužku - kroužek se bude konat ve čtvrtek 22. ... Plán na měsíc březen Měsíční plán na březen najdete zde. Rozpis souvislé praxe 3. B, 2. skupiny Rozpis souvislé praxe 3. B, 2. skupiny najdete zde. Baristický kurz Ve dnech 26. 2. - 1. 3. se v prostorách PSHŠ koná baristický kurz. Rozpis žáků v jednotlivých ... Dodatečné zkoušky Rozpis časů dodatečných zkoušek v pondělí 26. 2. 2018 najdete zde. Plán na měsíc únor Plán na měsíc únor najdete zde Rozpis souvislé praxe 3. B, 1. skupiny Rozpis souvislé praxe třídy 3. B 1 najdete zde. Akce pro rodiče žáků 3. B Dne 7. února 2018 se v prostorách gastronomického centra První soukromé hotelové školy uskutečnila ... Klára 3847 - aneb příliš mnoho hvězd Při příležitosti Mezinárodního dne památky obětí holokaustu zhlédli žáci 1. a 2. ročníku ... Výsledky školního kola olympiády v anglickém jazyce Ve čtvrtek 18. ledna proběhlo v prostorách PSHŠ školní kolo olympiády v anglickém jazyce, ... Školní kolo olympiády z AJ Z prvního kola školní olympiády v anglickém jazyce postupují do druhého kola (ústní část),které ... Brazílie - vášnivé srdce Jižní Ameriky V rámci vzdělávacího projektu „Planeta Země 3000“ se dne 5. 1. 2017 žáci prvního ...

» Archiv
 

Spolupráce s tureckými školami pokračuje

Ve dnech od 4.1. do 15.1. navštívili naši školu žákyně a pedagogové z turecké hotelové školy Engelsiz ve Kateli Mesleki Egitimi Gelistirme, a to v rámci projektu Erasmus+, který financuje Evropská unie a Turecko. V průběhu dvou týdnů, kdy tu studentky pobývaly, měli naši studenti možnost pohovořit si o vzdělávání tureckých žáků v oblasti hotelnictví a předat si tak zkušenosti z tohoto oboru. Hlavní náplní návštěvy studentek byla příprava sladkých pokrmů s čokoládou, což měla z naší strany na starosti Ing. Buřičová (vyučující technologie přípravy pokrmů) a dále marinování mas, které ve spolupráci s našimi žáky připravoval Bc. Novotný (vyučující technologie přípravy pokrmů).

Všechny žákyně v čele se svým vyučujícím ocenily zázemí, které mají naši studenti pro výuku praktických předmětů, jako je technologie přípravy pokrmů či technika obsluhy a služeb. Velice je zaujala možnost následného studia na Vysoké škole hotelové, a to i v anglickém jazyce. Některé začaly přemýšlet nad svým dalším studiem právě na naší vysoké škole.

Všichni věříme, že se našim tureckým přátelům u nás ve škole líbilo a že budeme mít v budoucnu možnost i nadále pokračovat ve vzájemné spolupráci.

Fotogalerie

 
 
 

Generální partneři


© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.