Novinky

Nejlépe nadekorovaný vánoční stůl Naše škola je přihlášena do soutěže NEJLÉPE NADEKOROVANÝ VÁNOČNÍ STŮL, která proběhne ... Rozpis souvislé praxe 3. A, 2. skupiny Rozpis souvislé praxe 3. A, 2. skupiny najdete zde. Klub mladých diváků První představení Klubu mladých diváků v letošním školním roce se uskuteční v pátek 22. ... Divadelní představení Peter Black 2 Dne 20. 11. 2017 se celá naše škola zúčastnila divadelního představení Peter Black 2, kterou ... Akce pro rodiče žáků třídy 3. A V úterý 7. 11. 2017 připravili žáci třídy 3. A gastronomickou akci pro své rodiče a přátele. ... Magistrát hlavního města Prahy Žáci 3. ročníku navštívili v pátek 10. listopadu (třída 3. A) a v pondělí 13. listopadu (třída ... Poděkování žákyním 4. B Žákyně 4. B Anna Trávníčková, Dominika Jíšová, Martina Topolová a Nikol Margoliusová dobrovolně ... Rozpis souvislé praxe 3. A, 1. skupiny Rozpis souvislé praxe 1. skupiny třídy 3. A najdete zde. Komentovaná prohlídka Muzea Policie ČR V rámci týdne vědy a techniky se žáci třetího a čtvrtého ročníku zúčastnili komentované ... Veletrh pracovních příležitostí 25. 10. 2017 se žáci 4. A a 4. B zúčastnili veletrhu pracovních příležitostí Profesia days. ... Plán na měsíc listopad Měsíční plán na listopad najdete zde. 3. A v České mincovně Ve středu 1. listopadu 2017 jsme spolu s paní profesorkou Martinou Spěvákovou navštívili Českou ...

» Archiv
 

Spolupráce s tureckými školami pokračuje

Ve dnech od 4.1. do 15.1. navštívili naši školu žákyně a pedagogové z turecké hotelové školy Engelsiz ve Kateli Mesleki Egitimi Gelistirme, a to v rámci projektu Erasmus+, který financuje Evropská unie a Turecko. V průběhu dvou týdnů, kdy tu studentky pobývaly, měli naši studenti možnost pohovořit si o vzdělávání tureckých žáků v oblasti hotelnictví a předat si tak zkušenosti z tohoto oboru. Hlavní náplní návštěvy studentek byla příprava sladkých pokrmů s čokoládou, což měla z naší strany na starosti Ing. Buřičová (vyučující technologie přípravy pokrmů) a dále marinování mas, které ve spolupráci s našimi žáky připravoval Bc. Novotný (vyučující technologie přípravy pokrmů).

Všechny žákyně v čele se svým vyučujícím ocenily zázemí, které mají naši studenti pro výuku praktických předmětů, jako je technologie přípravy pokrmů či technika obsluhy a služeb. Velice je zaujala možnost následného studia na Vysoké škole hotelové, a to i v anglickém jazyce. Některé začaly přemýšlet nad svým dalším studiem právě na naší vysoké škole.

Všichni věříme, že se našim tureckým přátelům u nás ve škole líbilo a že budeme mít v budoucnu možnost i nadále pokračovat ve vzájemné spolupráci.

Fotogalerie

 
 
 

Generální partneři


© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.