Novinky

Oznámení o vyhlášení ředitelského volna Oznámení o vyhlášení ředitelského volna pro První soukromou hotelovou školu, spol. s r. ... Rozpis souvislé praxe 2. A, 2. skupiny Rozpis souvislé praxe 2. A, 2. skupiny najdete zde. Švýcarsko - průvodcovská a gastronomická akce Žáci PSHŠ se v těchto dnech účastní spolu se studenty VŠH zájezdu do Švýcarska. Akce se koná ... 2. A na exkurzi v Zoo Praha Dne 6. dubna 2018 žáci 2. ročníku absolvovali projektový den v pražské zoo, který byl zaměřen ... Gastronomická exkurze třídy 2. A Třída 2. A se v pondělí 26. 3. zúčastnila gastronomické exkurze do indické restaurace Namaste ... Akce pro rodiče žáků 1. A Dne 20. 3. 2018 připravili žáci 1. ročníku v prostorách gastronomického střediska pro své rodinné ... Celostátní konverzační soutěž v anglickém jazyce Ve dnech 22. - 23. března se v Poděbradech konal 20. ročník celostátní konverzační soutěže ... Plán na měsíc duben Plán na měsíc duben najdete zde. Klub mladých diváků V dubnu se členové Klubu mladých diváků sejdou ve čtvrtek 5. 4. v 19. 00 v Divadle Na Fidlovačce, ... Výstava FOR Habitat Dne 22. 3. 2018 se žáci 3. B a 2. A zúčastnili v rámci odpolední výuky výstavy FOR Habitat na ... Literární soutěž o cenu Filipa Venclíka Ve středu 21. března se žáci Jana Králová, Hana Adámková (2. A), Anna Kharishyna, Ivana Husáková, ... Baristický kurz Ve dnech 26. 2. - 1. 3. se v prostorách PSHŠ koná baristický kurz. Rozpis žáků v jednotlivých ...

» Archiv
 

Slavnostní ukončení prvního ročníku

 11.6. proběhlo slavnostní ukončení prvního ročníku.
Rodiče studentek a studentů 1.A očekával raut, který připravovali sami studenti pod vedením Ing. Buřičové a Ing. Vyhnisové. Akce byla zahájena slavnostním nástupem za doprovodu studentské hymny „Gaudeamus igitur“. K rodičům a přátelům promluvila ředitelka školy Mgr. Bronislava Svobodová , která vyzdvihla profesionalitu, se kterou se studenti přípravy akce zhostili. Ing. Vyhnisová (třídní profesorka 1.A) také uvítala rodiče. Za zřizovatele školy  pozdravila rodiče PhDr. Marcela Vopařilová, ta popřála žákům 1.A hodně úspěchů v dalším studiu a vyslovila přání, aby se s nimi mohla setkávat i při jejich následném studiu na Vysoké škole hotelové. V další části programu se slova ujal vedoucí celé akce z řad studentů Michal Koňařík, který rodiče přivítal a dále se věnoval představování jednotlivých studentů prvního ročníku, kteří obdrželi z rukou třídní profesorky a ředitelky školy „imatrikulační list“. Když si i poslední student vyslechl přání do dalšího studia, mohli rodiče přistoupit k ochutnávkám všeho, co studenti připravili. Ti pak nešetřili chválou.
    Rodiče měli možnost na vlastní oči vidět, jakou cestu jejich děti od září na První soukromé hotelové škole ušly. Celý kolektiv pedagogů věří, že se studentům bude i nadále ve škole líbit a v příštím školním roce naváží na úspěchy svých spolužáků při reprezentaci školy. Vedení školy by chtělo poděkovat Ing. Heleně Buřičové a Ing. Věře Vyhnisové za trpělivost a pomoc, se kterou byly studentům nápomocny při přípravě slavnostního rautu.

Za vedení školy Ing. Ladislava Modrovičová a Mgr. Bronislava Svobodová

Fotografie z této akce naleznete na stránkách školy v sekci  Škola - fotogalerie

 

Generální partneři


© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.