Novinky

Nejlépe nadekorovaný vánoční stůl Naše škola je přihlášena do soutěže NEJLÉPE NADEKOROVANÝ VÁNOČNÍ STŮL, která proběhne ... Rozpis souvislé praxe 3. A, 2. skupiny Rozpis souvislé praxe 3. A, 2. skupiny najdete zde. Klub mladých diváků První představení Klubu mladých diváků v letošním školním roce se uskuteční v pátek 22. ... Divadelní představení Peter Black 2 Dne 20. 11. 2017 se celá naše škola zúčastnila divadelního představení Peter Black 2, kterou ... Akce pro rodiče žáků třídy 3. A V úterý 7. 11. 2017 připravili žáci třídy 3. A gastronomickou akci pro své rodiče a přátele. ... Magistrát hlavního města Prahy Žáci 3. ročníku navštívili v pátek 10. listopadu (třída 3. A) a v pondělí 13. listopadu (třída ... Poděkování žákyním 4. B Žákyně 4. B Anna Trávníčková, Dominika Jíšová, Martina Topolová a Nikol Margoliusová dobrovolně ... Rozpis souvislé praxe 3. A, 1. skupiny Rozpis souvislé praxe 1. skupiny třídy 3. A najdete zde. Komentovaná prohlídka Muzea Policie ČR V rámci týdne vědy a techniky se žáci třetího a čtvrtého ročníku zúčastnili komentované ... Veletrh pracovních příležitostí 25. 10. 2017 se žáci 4. A a 4. B zúčastnili veletrhu pracovních příležitostí Profesia days. ... Plán na měsíc listopad Měsíční plán na listopad najdete zde. 3. A v České mincovně Ve středu 1. listopadu 2017 jsme spolu s paní profesorkou Martinou Spěvákovou navštívili Českou ...

» Archiv
 

Školní kola konverzačních soutěží v anglickém, německém a španělském jazyku

Ve dnech od 3. do 11. února proběhla školní kola konverzačních soutěží v jednotlivých světových jazycích, které se učí na První soukromé hotelové škole. Žáci měli možnost zažít atmosféru soutěžního klání. Prošli si nejdříve poslechovou částí a potom následovala konverzační část, kde žáci vedli rozhovor s profesory na téma, které jim bylo zadáno až v daný okamžik. Touto cestou bychom chtěli poděkovat profesům, kteří pro studenty připravili soutěž, a to Mgr. Jaroslavě Kutové, Mgr. Markétě Galatové a Mgr. Vladimíru Šuťakovi. Pochvalu si zaslouží i všichni studenti, kteří se soutěžního klání zúčastnili. Vybraní studenti mají možnost v soutěžích pokračovat, a to například v pražských kolech či v soutěži studentů hotelových škol v Českém Těšíně, které se pravidelně PSHŠ se svými žáky účastní a umísťuje se na předních příčkách.

Za vedení školy Mgr. Bronislava Svobodová

Fotogalerie

 
 

Generální partneři


© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.