Novinky

Klub českého jazyka- změna březnových termínů V březnu dojde k drobné změně v datu konání kroužku - kroužek se bude konat ve čtvrtek 22. ... Plán na měsíc březen Měsíční plán na březen najdete zde. Rozpis souvislé praxe 3. B, 2. skupiny Rozpis souvislé praxe 3. B, 2. skupiny najdete zde. Baristický kurz Ve dnech 26. 2. - 1. 3. se v prostorách PSHŠ koná baristický kurz. Rozpis žáků v jednotlivých ... Dodatečné zkoušky Rozpis časů dodatečných zkoušek v pondělí 26. 2. 2018 najdete zde. Plán na měsíc únor Plán na měsíc únor najdete zde Rozpis souvislé praxe 3. B, 1. skupiny Rozpis souvislé praxe třídy 3. B 1 najdete zde. Akce pro rodiče žáků 3. B Dne 7. února 2018 se v prostorách gastronomického centra První soukromé hotelové školy uskutečnila ... Klára 3847 - aneb příliš mnoho hvězd Při příležitosti Mezinárodního dne památky obětí holokaustu zhlédli žáci 1. a 2. ročníku ... Výsledky školního kola olympiády v anglickém jazyce Ve čtvrtek 18. ledna proběhlo v prostorách PSHŠ školní kolo olympiády v anglickém jazyce, ... Školní kolo olympiády z AJ Z prvního kola školní olympiády v anglickém jazyce postupují do druhého kola (ústní část),které ... Brazílie - vášnivé srdce Jižní Ameriky V rámci vzdělávacího projektu „Planeta Země 3000“ se dne 5. 1. 2017 žáci prvního ...

» Archiv
 

Školní kola konverzačních soutěží v anglickém, německém a španělském jazyku

Ve dnech od 3. do 11. února proběhla školní kola konverzačních soutěží v jednotlivých světových jazycích, které se učí na První soukromé hotelové škole. Žáci měli možnost zažít atmosféru soutěžního klání. Prošli si nejdříve poslechovou částí a potom následovala konverzační část, kde žáci vedli rozhovor s profesory na téma, které jim bylo zadáno až v daný okamžik. Touto cestou bychom chtěli poděkovat profesům, kteří pro studenty připravili soutěž, a to Mgr. Jaroslavě Kutové, Mgr. Markétě Galatové a Mgr. Vladimíru Šuťakovi. Pochvalu si zaslouží i všichni studenti, kteří se soutěžního klání zúčastnili. Vybraní studenti mají možnost v soutěžích pokračovat, a to například v pražských kolech či v soutěži studentů hotelových škol v Českém Těšíně, které se pravidelně PSHŠ se svými žáky účastní a umísťuje se na předních příčkách.

Za vedení školy Mgr. Bronislava Svobodová

Fotogalerie

 
 

Generální partneři


© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.