Novinky

Předání maturitního vysvědčení Předání maturitního vysvědčení žákům 4. ročníku proběhne v pondělí 28. 5. na salonku ... Plán na měsíc květen Plán na měsíc květen najdete zde. Rozpis ústní části maturitní zkoušky Rozpis ústní části maturitní zkoušky, která se koná ve dnech 21. - 24. 5. 2018, najdete zde. ... Švýcarsko - průvodcovská a gastronomická akce Žáci PSHŠ se v těchto dnech účastní spolu se studenty VŠH zájezdu do Švýcarska. Akce se koná ... 2. A na exkurzi v Zoo Praha Dne 6. dubna 2018 žáci 2. ročníku absolvovali projektový den v pražské zoo, který byl zaměřen ... Gastronomická exkurze třídy 2. A Třída 2. A se v pondělí 26. 3. zúčastnila gastronomické exkurze do indické restaurace Namaste ... Akce pro rodiče žáků 1. A Dne 20. 3. 2018 připravili žáci 1. ročníku v prostorách gastronomického střediska pro své rodinné ... Celostátní konverzační soutěž v anglickém jazyce Ve dnech 22. - 23. března se v Poděbradech konal 20. ročník celostátní konverzační soutěže ... Klub mladých diváků V dubnu se členové Klubu mladých diváků sejdou ve čtvrtek 5. 4. v 19. 00 v Divadle Na Fidlovačce, ... Výstava FOR Habitat Dne 22. 3. 2018 se žáci 3. B a 2. A zúčastnili v rámci odpolední výuky výstavy FOR Habitat na ... Literární soutěž o cenu Filipa Venclíka Ve středu 21. března se žáci Jana Králová, Hana Adámková (2. A), Anna Kharishyna, Ivana Husáková, ... Baristický kurz Ve dnech 26. 2. - 1. 3. se v prostorách PSHŠ koná baristický kurz. Rozpis žáků v jednotlivých ...

» Archiv
 

Protidrogový vlak

Protidrogová přednáška pro žáky 2. ročníku z pohledu jednoho z nich

   V pátek 1. dubna byla pro naše žáky 2. ročníku připravena odborná protidrogová přednáška.
   Tato akce se konala na nádraží Dejvice v odstaveném obrněném vlaku.
  Začátek byl v Masarykově salónku v budově nádraží a hned na úvod nás paní průvodkyně seznámila s obsahem plánovaného programu. Celá tato přednáška byla pojata zábavnou formou. Začali jsme na jednom konci vlaku, postupně jsme prošli celý vlak a v jednotlivých vagónech nám byly promítány kapitoly z filmu o lidech, kteří se dostali do přímého kontaktu s drogami. Po každém promítání jsme si mohli vyzkoušet na vlastní kůži, jak se "hrdinové filmu" v jednotlivých situacích cítili. Například jsme si vyzkoušeli pobyt ve věznici, policejní výslech, ukázali jsme si i autentické drogové doupě. Tyto "atrakce" jsme si, kromě celé přednášky, velmi užili.
   Dle osobního názoru byla tato přednáška velmi užitečná a věřím, že dokáže motivovat dnešní mládež, aby se od drog distancovali co nejdále to jde.

Za studenty 2. ročníku,
Štěpán Kubelka, 2.A

Fotogalerie

 
 
 

Generální partneři


© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.