Novinky

Nejlépe nadekorovaný vánoční stůl Naše škola je přihlášena do soutěže NEJLÉPE NADEKOROVANÝ VÁNOČNÍ STŮL, která proběhne ... Rozpis souvislé praxe 3. A, 2. skupiny Rozpis souvislé praxe 3. A, 2. skupiny najdete zde. Klub mladých diváků První představení Klubu mladých diváků v letošním školním roce se uskuteční v pátek 22. ... Divadelní představení Peter Black 2 Dne 20. 11. 2017 se celá naše škola zúčastnila divadelního představení Peter Black 2, kterou ... Akce pro rodiče žáků třídy 3. A V úterý 7. 11. 2017 připravili žáci třídy 3. A gastronomickou akci pro své rodiče a přátele. ... Magistrát hlavního města Prahy Žáci 3. ročníku navštívili v pátek 10. listopadu (třída 3. A) a v pondělí 13. listopadu (třída ... Poděkování žákyním 4. B Žákyně 4. B Anna Trávníčková, Dominika Jíšová, Martina Topolová a Nikol Margoliusová dobrovolně ... Rozpis souvislé praxe 3. A, 1. skupiny Rozpis souvislé praxe 1. skupiny třídy 3. A najdete zde. Komentovaná prohlídka Muzea Policie ČR V rámci týdne vědy a techniky se žáci třetího a čtvrtého ročníku zúčastnili komentované ... Veletrh pracovních příležitostí 25. 10. 2017 se žáci 4. A a 4. B zúčastnili veletrhu pracovních příležitostí Profesia days. ... Plán na měsíc listopad Měsíční plán na listopad najdete zde. 3. A v České mincovně Ve středu 1. listopadu 2017 jsme spolu s paní profesorkou Martinou Spěvákovou navštívili Českou ...

» Archiv
 

Předpoklady rozvoje cestovního ruchu v lokalitě Rokycan

Dne 15. 11. 2016 se žáci čtvrtého ročníku PSHŠ a studenti Vysoké školy hotelové společně zúčastnili exkurze v rámci výukového programu cestovního ruchu. Studenti byli přijati na radnici v Rokycanech, kde se uskutečnil rozhovor s místostarostou Rokycan panem Ing. Radou, zaměřený především na cestovní ruch v oblasti Rokycan, jeho slabiny, výhody a možné příležitosti rozvoje cestovního ruchu v této oblasti. Dalším bodem exkurze byla poznávací návštěva společnosti působící v automobilovém průmyslu Euwe Eugen Wexler, která sídlí v Rokycanech. Studenty nejdříve přijal ředitel této společnosti pan Ing. Petr Krob a následně jim byla umožněna prohlídka plně automatizovaných výrobních prostor této společnosti, včetně poskytnutí provozních informací. Po společném obědě studenti absolvovali exkurzi v pivovaru Plzeňský Prazdroj, kde se seznámili s historickým podzemím pivovaru, výrobou piva a stáčírnou. Výstupem této exkurze je studenty zpracované zhodnocení možností rozvoje cestovního ruchu v této oblasti.

Václav Fišer, Věra Fišerová

 

Generální partneři


© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.