Novinky

Klub českého jazyka- změna březnových termínů V březnu dojde k drobné změně v datu konání kroužku - kroužek se bude konat ve čtvrtek 22. ... Plán na měsíc březen Měsíční plán na březen najdete zde. Rozpis souvislé praxe 3. B, 2. skupiny Rozpis souvislé praxe 3. B, 2. skupiny najdete zde. Baristický kurz Ve dnech 26. 2. - 1. 3. se v prostorách PSHŠ koná baristický kurz. Rozpis žáků v jednotlivých ... Dodatečné zkoušky Rozpis časů dodatečných zkoušek v pondělí 26. 2. 2018 najdete zde. Plán na měsíc únor Plán na měsíc únor najdete zde Rozpis souvislé praxe 3. B, 1. skupiny Rozpis souvislé praxe třídy 3. B 1 najdete zde. Akce pro rodiče žáků 3. B Dne 7. února 2018 se v prostorách gastronomického centra První soukromé hotelové školy uskutečnila ... Klára 3847 - aneb příliš mnoho hvězd Při příležitosti Mezinárodního dne památky obětí holokaustu zhlédli žáci 1. a 2. ročníku ... Výsledky školního kola olympiády v anglickém jazyce Ve čtvrtek 18. ledna proběhlo v prostorách PSHŠ školní kolo olympiády v anglickém jazyce, ... Školní kolo olympiády z AJ Z prvního kola školní olympiády v anglickém jazyce postupují do druhého kola (ústní část),které ... Brazílie - vášnivé srdce Jižní Ameriky V rámci vzdělávacího projektu „Planeta Země 3000“ se dne 5. 1. 2017 žáci prvního ...

» Archiv
 

Předpoklady rozvoje cestovního ruchu v lokalitě Rokycan

Dne 15. 11. 2016 se žáci čtvrtého ročníku PSHŠ a studenti Vysoké školy hotelové společně zúčastnili exkurze v rámci výukového programu cestovního ruchu. Studenti byli přijati na radnici v Rokycanech, kde se uskutečnil rozhovor s místostarostou Rokycan panem Ing. Radou, zaměřený především na cestovní ruch v oblasti Rokycan, jeho slabiny, výhody a možné příležitosti rozvoje cestovního ruchu v této oblasti. Dalším bodem exkurze byla poznávací návštěva společnosti působící v automobilovém průmyslu Euwe Eugen Wexler, která sídlí v Rokycanech. Studenty nejdříve přijal ředitel této společnosti pan Ing. Petr Krob a následně jim byla umožněna prohlídka plně automatizovaných výrobních prostor této společnosti, včetně poskytnutí provozních informací. Po společném obědě studenti absolvovali exkurzi v pivovaru Plzeňský Prazdroj, kde se seznámili s historickým podzemím pivovaru, výrobou piva a stáčírnou. Výstupem této exkurze je studenty zpracované zhodnocení možností rozvoje cestovního ruchu v této oblasti.

Václav Fišer, Věra Fišerová

 

Generální partneři


© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.