Novinky

Klub českého jazyka- změna březnových termínů V březnu dojde k drobné změně v datu konání kroužku - kroužek se bude konat ve čtvrtek 22. ... Plán na měsíc březen Měsíční plán na březen najdete zde. Rozpis souvislé praxe 3. B, 2. skupiny Rozpis souvislé praxe 3. B, 2. skupiny najdete zde. Baristický kurz Ve dnech 26. 2. - 1. 3. se v prostorách PSHŠ koná baristický kurz. Rozpis žáků v jednotlivých ... Dodatečné zkoušky Rozpis časů dodatečných zkoušek v pondělí 26. 2. 2018 najdete zde. Plán na měsíc únor Plán na měsíc únor najdete zde Rozpis souvislé praxe 3. B, 1. skupiny Rozpis souvislé praxe třídy 3. B 1 najdete zde. Akce pro rodiče žáků 3. B Dne 7. února 2018 se v prostorách gastronomického centra První soukromé hotelové školy uskutečnila ... Klára 3847 - aneb příliš mnoho hvězd Při příležitosti Mezinárodního dne památky obětí holokaustu zhlédli žáci 1. a 2. ročníku ... Výsledky školního kola olympiády v anglickém jazyce Ve čtvrtek 18. ledna proběhlo v prostorách PSHŠ školní kolo olympiády v anglickém jazyce, ... Školní kolo olympiády z AJ Z prvního kola školní olympiády v anglickém jazyce postupují do druhého kola (ústní část),které ... Brazílie - vášnivé srdce Jižní Ameriky V rámci vzdělávacího projektu „Planeta Země 3000“ se dne 5. 1. 2017 žáci prvního ...

» Archiv
 

Prázdninová praxe ve Španělsku

Chceš se zdokonalit ve španělštině, pobavit se, odpočinout  si na plážích blízko Barcelony nebo na Mallorce a k tomu ještě si přivydělat na další školní rok? Nabízíme pobyt za následujících podmínek:

Věk: od 18 let

Doba praxe:  od poloviny května do poloviny září  - je schválena vedením školy

                       Minální požadovaná doba pobytu  - 3 měsíce.

Pracovní doba: pondělí – sobota,  8 hod/den

Stravování: v pracovní dny zajišťuje zdarma zaměstnavatel

Mzda:   70 €/týden + spropitné

Ubytování:   zdarma

Cestovné: hradí student

Zdravotní pojištění:  zajišťuje škola

Studenti mají slevy na diskotékach a barech

Nabídky platí i pro absolventy!

Tento prázdninový pobyt vám umožní navázat nové kontakty i s dalšími zaměstnavateli. Navíc, po ukončení studia takto budete mít možnost získat ještě výhodnější pracovní smlouvy.

Podrobné informace: Mgr. Vladimír Šuťak, kab. 410, 283 101 148, email: sutak@pshs.cz

 

Generální partneři


© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.