Novinky

Plán na měsíc červen Plán na měsíc červen najdete zde. Plán na měsíc květen Plán na měsíc květen najdete zde. Švýcarsko - průvodcovská a gastronomická akce Žáci PSHŠ se v těchto dnech účastní spolu se studenty VŠH zájezdu do Švýcarska. Akce se koná ... 2. A na exkurzi v Zoo Praha Dne 6. dubna 2018 žáci 2. ročníku absolvovali projektový den v pražské zoo, který byl zaměřen ... Gastronomická exkurze třídy 2. A Třída 2. A se v pondělí 26. 3. zúčastnila gastronomické exkurze do indické restaurace Namaste ... Akce pro rodiče žáků 1. A Dne 20. 3. 2018 připravili žáci 1. ročníku v prostorách gastronomického střediska pro své rodinné ... Celostátní konverzační soutěž v anglickém jazyce Ve dnech 22. - 23. března se v Poděbradech konal 20. ročník celostátní konverzační soutěže ... Klub mladých diváků V dubnu se členové Klubu mladých diváků sejdou ve čtvrtek 5. 4. v 19. 00 v Divadle Na Fidlovačce, ... Výstava FOR Habitat Dne 22. 3. 2018 se žáci 3. B a 2. A zúčastnili v rámci odpolední výuky výstavy FOR Habitat na ... Literární soutěž o cenu Filipa Venclíka Ve středu 21. března se žáci Jana Králová, Hana Adámková (2. A), Anna Kharishyna, Ivana Husáková, ... Baristický kurz Ve dnech 26. 2. - 1. 3. se v prostorách PSHŠ koná baristický kurz. Rozpis žáků v jednotlivých ... Akce pro rodiče žáků 3. B Dne 7. února 2018 se v prostorách gastronomického centra První soukromé hotelové školy uskutečnila ...

» Archiv
 

Prázdninová praxe ve Španělsku

Chceš se zdokonalit ve španělštině, pobavit se, odpočinout  si na plážích blízko Barcelony nebo na Mallorce a k tomu ještě si přivydělat na další školní rok? Nabízíme pobyt za následujících podmínek:

Věk: od 18 let

Doba praxe:  od poloviny května do poloviny září  - je schválena vedením školy

                       Minální požadovaná doba pobytu  - 3 měsíce.

Pracovní doba: pondělí – sobota,  8 hod/den

Stravování: v pracovní dny zajišťuje zdarma zaměstnavatel

Mzda:   70 €/týden + spropitné

Ubytování:   zdarma

Cestovné: hradí student

Zdravotní pojištění:  zajišťuje škola

Studenti mají slevy na diskotékach a barech

Nabídky platí i pro absolventy!

Tento prázdninový pobyt vám umožní navázat nové kontakty i s dalšími zaměstnavateli. Navíc, po ukončení studia takto budete mít možnost získat ještě výhodnější pracovní smlouvy.

Podrobné informace: Mgr. Vladimír Šuťak, kab. 410, 283 101 148, email: sutak@pshs.cz

 

Generální partneři


© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.