Novinky

PSHŠ se představí na Schole Pragensis Tak jako každý rok i v letošním školním roce má naše škola svůj stánek v Kongresovém centru ... Klub mladých diváků První představení Klubu mladých diváků v letošním školním roce se uskuteční v pátek 22. ... Divadelní představení Peter Black 2 Dne 20. 11. 2017 se celá naše škola zúčastnila divadelního představení Peter Black 2, kterou ... Akce pro rodiče žáků třídy 3. A V úterý 7. 11. 2017 připravili žáci třídy 3. A gastronomickou akci pro své rodiče a přátele. ... Magistrát hlavního města Prahy Žáci 3. ročníku navštívili v pátek 10. listopadu (třída 3. A) a v pondělí 13. listopadu (třída ... Poděkování žákyním 4. B Žákyně 4. B Anna Trávníčková, Dominika Jíšová, Martina Topolová a Nikol Margoliusová dobrovolně ... Rozpis souvislé praxe 3. A, 1. skupiny Rozpis souvislé praxe 1. skupiny třídy 3. A najdete zde. Komentovaná prohlídka Muzea Policie ČR V rámci týdne vědy a techniky se žáci třetího a čtvrtého ročníku zúčastnili komentované ... Veletrh pracovních příležitostí 25. 10. 2017 se žáci 4. A a 4. B zúčastnili veletrhu pracovních příležitostí Profesia days. ... Plán na měsíc listopad Měsíční plán na listopad najdete zde. 3. A v České mincovně Ve středu 1. listopadu 2017 jsme spolu s paní profesorkou Martinou Spěvákovou navštívili Českou ... Rozpis souvislé praxe 4. B Rozpis souvislé praxe třídy 4. B najdete zde.

» Archiv
 

Prázdninová praxe ve Španělsku

Chceš se zdokonalit ve španělštině, pobavit se, odpočinout  si na plážích blízko Barcelony nebo na Mallorce a k tomu ještě si přivydělat na další školní rok? Nabízíme pobyt za následujících podmínek:

Věk: od 18 let

Doba praxe:  od poloviny května do poloviny září  - je schválena vedením školy

                       Minální požadovaná doba pobytu  - 3 měsíce.

Pracovní doba: pondělí – sobota,  8 hod/den

Stravování: v pracovní dny zajišťuje zdarma zaměstnavatel

Mzda:   70 €/týden + spropitné

Ubytování:   zdarma

Cestovné: hradí student

Zdravotní pojištění:  zajišťuje škola

Studenti mají slevy na diskotékach a barech

Nabídky platí i pro absolventy!

Tento prázdninový pobyt vám umožní navázat nové kontakty i s dalšími zaměstnavateli. Navíc, po ukončení studia takto budete mít možnost získat ještě výhodnější pracovní smlouvy.

Podrobné informace: Mgr. Vladimír Šuťak, kab. 410, 283 101 148, email: sutak@pshs.cz

 

© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.