Novinky

Oznámení o vyhlášení ředitelského volna Oznámení o vyhlášení ředitelského volna pro První soukromou hotelovou školu, spol. s r. ... Rozpis souvislé praxe 2. A, 2. skupiny Rozpis souvislé praxe 2. A, 2. skupiny najdete zde. Švýcarsko - průvodcovská a gastronomická akce Žáci PSHŠ se v těchto dnech účastní spolu se studenty VŠH zájezdu do Švýcarska. Akce se koná ... 2. A na exkurzi v Zoo Praha Dne 6. dubna 2018 žáci 2. ročníku absolvovali projektový den v pražské zoo, který byl zaměřen ... Gastronomická exkurze třídy 2. A Třída 2. A se v pondělí 26. 3. zúčastnila gastronomické exkurze do indické restaurace Namaste ... Akce pro rodiče žáků 1. A Dne 20. 3. 2018 připravili žáci 1. ročníku v prostorách gastronomického střediska pro své rodinné ... Celostátní konverzační soutěž v anglickém jazyce Ve dnech 22. - 23. března se v Poděbradech konal 20. ročník celostátní konverzační soutěže ... Plán na měsíc duben Plán na měsíc duben najdete zde. Klub mladých diváků V dubnu se členové Klubu mladých diváků sejdou ve čtvrtek 5. 4. v 19. 00 v Divadle Na Fidlovačce, ... Výstava FOR Habitat Dne 22. 3. 2018 se žáci 3. B a 2. A zúčastnili v rámci odpolední výuky výstavy FOR Habitat na ... Literární soutěž o cenu Filipa Venclíka Ve středu 21. března se žáci Jana Králová, Hana Adámková (2. A), Anna Kharishyna, Ivana Husáková, ... Baristický kurz Ve dnech 26. 2. - 1. 3. se v prostorách PSHŠ koná baristický kurz. Rozpis žáků v jednotlivých ...

» Archiv
 

Návštěva pražského Hotelu Mandarin Oriental

V pondělí 27. ledna 2014 naše třída navštívila Hotel Mandarin Oriental na Malé Straně.
   Hotel je jedním z hotelů úspěšného asijského řetězce, jehož základy byly položeny v Hong Kongu. Luxusní romantický hotel byl vybudován v bývalém dominikánském klášteře a přilehlých budovách.
   Měli jsme možnost projít celý komplex, do kterého patří konferenční místnosti, velmi hezký pokoj s možností využít i terasu k posezení, suite Moser - apartmán s doplňky z českého skla značky Moser, prezidentské apartmá s velikou terasou otevírající pohled na Pražský hrad a malostranské kostel,y hotelové fitness, krásný bar Barego,jehož  jméno v sobě skrývá stavební slohy hotelu – baroko, renesance, gotika, nápaditě členěnou restauraci, sklep s vinotékou a možností posezení a na závěr orientální wellnes.
   Některým z nás tato exkurze pomohla v rozhodování o dalším profesním životě. 
   Touto cestou bychom ještě jednou chtěli poděkovat vedení hotelu za umožnění prohlídky a paní zástupkyni Ing. Modrovičové za zprostředkování. 

Míša Dušková a 4. A

 

Generální partneři


© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.