Novinky

Školní kolo olympiády z AJ Z prvního kola školní olympiády v anglickém jazyce postupují do druhého kola (ústní část),které ... Brazílie - vášnivé srdce Jižní Ameriky V rámci vzdělávacího projektu „Planeta Země 3000“ se dne 5. 1. 2017 žáci prvního ... Přípravné kurzy pro žáky 9. tříd PSHŠ pořádá pro žáky 9. tříd přípravné kurzy českého jazyka (12 hodin) a matematiky (12 ... Plán na měsíc leden Měsíční plán na leden najdete zde. Ochutnejte PSHŠ V úterý 19. 12. se v naší škole uskutečnila akce Ochutnejte PSHŠ. Na přípravě této akce se ... Klub mladých diváků Další představení, kterého se Klub mladých diváků zúčastní, bude komedie Patrika Hartla Klára ... Soutěž v přípravě slavnostní tabule má vítěze Ve čtvrtek 21.12. byli slavnostně vyhlášeni vítězové Soutěže ve stolování a přípravě ... Nejlépe nadekorovaný vánoční stůl Naše škola se zúčastnila soutěže NEJLÉPE NADEKOROVANÝ VÁNOČNÍ STŮL, která proběhla na ... Adventní zájezd do Drážďan Tradiční adventní zájezd do Drážďan se letos uskutečnil 13. prosince. Žáci všech ročníků ... Our Earth is Smaller Earth Milí žáci, zúčastněte se druhého ročníku studentské soutěže Our Earth is Smaller Earth a ... Probíhá soutěž tříd o nejkrásnější slavnostní tabuli Do každoroční soutěže v přípravě slavnostní tabule, která letos probíhá od 11. do 20. prosince, ... Rozpis souvislé praxe 3. A, 2. skupiny Rozpis souvislé praxe 3. A, 2. skupiny najdete zde.

» Archiv
 

Návštěva francouzské delegace na VŠH a PSHŠ

V pátek 15. listopadu 2013 navštívila VŠH desetičlenná delegace zástupců francouzských krajů Aquitaine, Lot–et– Garonne a Dordogne.
  Francouzskou delegaci vedla zástupkyně hejtmana kraje Aquitaine paní Anne Marie Cocula a ředitel úřadu Alain de Brugieres. V delegaci byli dále zastoupeni ředitelé obchodních komor, vzdělávacích středisek a projektoví manažeři a koordinátoři mezinárodních pracovní stáží.
  VŠH na jednání zastupoval prorektor pro pedagogiku RNDr. Jan Máče, Ph.D. a vedoucí zahraničního oddělení Ing. Zuzana Roldánová, MSc. Hosté projevili zájem o spolupráci zejména v pracovních mobilitách programů Erasmus a Leonardo, o vytvoření přímé vazby mezi vzdělávacími institucemi praxí. Hosté se seznámili také s ředitelkou První soukromé hotelové školy Mgr. Bronislavou Svobodovou a její zástupkyní ing. Ladislavou Modrovičovou. Stejně jako pro studenty vysoké školy, je krátkodobá pracovní stáž aktuální i pro studenty střední školy. Na závěr návštěvy si hosté prohlédli učebny střední i vysoké školy.

 

Generální partneři


© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.