Novinky

Oznámení o vyhlášení ředitelského volna Oznámení o vyhlášení ředitelského volna pro První soukromou hotelovou školu, spol. s r. ... Rozpis souvislé praxe 2. A, 2. skupiny Rozpis souvislé praxe 2. A, 2. skupiny najdete zde. Švýcarsko - průvodcovská a gastronomická akce Žáci PSHŠ se v těchto dnech účastní spolu se studenty VŠH zájezdu do Švýcarska. Akce se koná ... 2. A na exkurzi v Zoo Praha Dne 6. dubna 2018 žáci 2. ročníku absolvovali projektový den v pražské zoo, který byl zaměřen ... Gastronomická exkurze třídy 2. A Třída 2. A se v pondělí 26. 3. zúčastnila gastronomické exkurze do indické restaurace Namaste ... Akce pro rodiče žáků 1. A Dne 20. 3. 2018 připravili žáci 1. ročníku v prostorách gastronomického střediska pro své rodinné ... Celostátní konverzační soutěž v anglickém jazyce Ve dnech 22. - 23. března se v Poděbradech konal 20. ročník celostátní konverzační soutěže ... Plán na měsíc duben Plán na měsíc duben najdete zde. Klub mladých diváků V dubnu se členové Klubu mladých diváků sejdou ve čtvrtek 5. 4. v 19. 00 v Divadle Na Fidlovačce, ... Výstava FOR Habitat Dne 22. 3. 2018 se žáci 3. B a 2. A zúčastnili v rámci odpolední výuky výstavy FOR Habitat na ... Literární soutěž o cenu Filipa Venclíka Ve středu 21. března se žáci Jana Králová, Hana Adámková (2. A), Anna Kharishyna, Ivana Husáková, ... Baristický kurz Ve dnech 26. 2. - 1. 3. se v prostorách PSHŠ koná baristický kurz. Rozpis žáků v jednotlivých ...

» Archiv
 

Naši studenti navštívili Grandhotel Pupp a Imperial

   V úterý 4. 11. 2014 se žáci prvního, třetího a čtvrtého ročníku zúčastnili odborné exkurze do Grandhotelu Pupp a hotelu Imperial v Karlových Varech. Během zájezdu plnili žáci topografickou přípravu, prezentovali zadaná témata a vysvětlovali předpoklady cestovního ruchu destinace Karlovy Vary. Tyto odborné exkurze a průvodcovská činnost umožňují našim studentům propojit teoretické znalosti s praktickými činnostmi.
    Návštěva obou hotelů byla opravdu jedinečným zážitkem. 
   Tradice Grandhotelu Pupp se začala psát v roce 1701. Slavná historie, výjimeční hosté a prvotřídní služby dělají tento hotel jedinečným v celosvětovém měřítku. Hotel nabízí komfortní ubytování, gastronomické zážitky, lázeňské procedury i wellness s vnitřním bazénem v nové budově. 
   Ing. Lhoták, provozní náměstek hotelu, nabídl studentům možnost odborné praxe a spolupráce v době konání Filmového festivalu v Karlových Varech. 
   Hotel Imperial pochází z počátku 20. století. Je držitelem ocenění Czech Republic‘s leading spa Resort roku 2005, 2006, 2008. Neorenesanční budova poskytuje hostům ubytování ve stylově zařízených pokojích třídy ****Superior. Hosté mají možnost využít lázeňskou léčbu, nejmodernější balneo procedury, beauty služby a wellness programy. Gastronomické zážitky zajišťují dvě hotelové restaurace, kavárna Cafe Vienna a Club Imperial. Společenské akce se pořádají v koncertním sále, kinosále a menších saloncích.

 

Generální partneři


© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.