Novinky

Oznámení o vyhlášení ředitelského volna Oznámení o vyhlášení ředitelského volna pro První soukromou hotelovou školu, spol. s r. ... Rozpis souvislé praxe 2. A, 2. skupiny Rozpis souvislé praxe 2. A, 2. skupiny najdete zde. Švýcarsko - průvodcovská a gastronomická akce Žáci PSHŠ se v těchto dnech účastní spolu se studenty VŠH zájezdu do Švýcarska. Akce se koná ... 2. A na exkurzi v Zoo Praha Dne 6. dubna 2018 žáci 2. ročníku absolvovali projektový den v pražské zoo, který byl zaměřen ... Gastronomická exkurze třídy 2. A Třída 2. A se v pondělí 26. 3. zúčastnila gastronomické exkurze do indické restaurace Namaste ... Akce pro rodiče žáků 1. A Dne 20. 3. 2018 připravili žáci 1. ročníku v prostorách gastronomického střediska pro své rodinné ... Celostátní konverzační soutěž v anglickém jazyce Ve dnech 22. - 23. března se v Poděbradech konal 20. ročník celostátní konverzační soutěže ... Plán na měsíc duben Plán na měsíc duben najdete zde. Klub mladých diváků V dubnu se členové Klubu mladých diváků sejdou ve čtvrtek 5. 4. v 19. 00 v Divadle Na Fidlovačce, ... Výstava FOR Habitat Dne 22. 3. 2018 se žáci 3. B a 2. A zúčastnili v rámci odpolední výuky výstavy FOR Habitat na ... Literární soutěž o cenu Filipa Venclíka Ve středu 21. března se žáci Jana Králová, Hana Adámková (2. A), Anna Kharishyna, Ivana Husáková, ... Baristický kurz Ve dnech 26. 2. - 1. 3. se v prostorách PSHŠ koná baristický kurz. Rozpis žáků v jednotlivých ...

» Archiv
 

Naši studenti na nejvýznamnější barové události roku – Prague Bar Show

Ve dnech 20. a 21.10. 2015 se uskutečnila již popáté na Novoměstské radnici v Praze nejvýznamnější barová událost roku Prague Bar Show. Cílem této události bylo umožnění setkání a byznys mezi barmany, majiteli gastronomických podniků, výrobci, distributory nápojů a dalšími profesionály z nápojové branže. Oba dva dny přinesly už tradičně vyvážený mix seminářů a prezentací domácích i zahraničních osobností, značek a firem. Mezi těmi, kteří prezentovali své značky, nechyběli například Jan Becher Pernod Ricard, Nespresso, Rudolf Jelínek či Bohemia Sekt.

Naši studenti Filip Neufuss a Duyen Nguyenová měli možnost oba dva dny působit v nejprestižnějším oddělení, a to Prestige Selection Lounge, které bylo umístěné ve věži v Novoměstské radnici. Věříme, že setkání se špičkami v oboru nejen alkoholických nápojů, ale také ve výrobě a podávání například kávy bylo pro oba velmi přínosné.

 

Generální partneři


© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.