Novinky

PSHŠ se představí na Schole Pragensis Tak jako každý rok i v letošním školním roce má naše škola svůj stánek v Kongresovém centru ... Klub mladých diváků První představení Klubu mladých diváků v letošním školním roce se uskuteční v pátek 22. ... Divadelní představení Peter Black 2 Dne 20. 11. 2017 se celá naše škola zúčastnila divadelního představení Peter Black 2, kterou ... Akce pro rodiče žáků třídy 3. A V úterý 7. 11. 2017 připravili žáci třídy 3. A gastronomickou akci pro své rodiče a přátele. ... Magistrát hlavního města Prahy Žáci 3. ročníku navštívili v pátek 10. listopadu (třída 3. A) a v pondělí 13. listopadu (třída ... Poděkování žákyním 4. B Žákyně 4. B Anna Trávníčková, Dominika Jíšová, Martina Topolová a Nikol Margoliusová dobrovolně ... Rozpis souvislé praxe 3. A, 1. skupiny Rozpis souvislé praxe 1. skupiny třídy 3. A najdete zde. Komentovaná prohlídka Muzea Policie ČR V rámci týdne vědy a techniky se žáci třetího a čtvrtého ročníku zúčastnili komentované ... Veletrh pracovních příležitostí 25. 10. 2017 se žáci 4. A a 4. B zúčastnili veletrhu pracovních příležitostí Profesia days. ... Plán na měsíc listopad Měsíční plán na listopad najdete zde. 3. A v České mincovně Ve středu 1. listopadu 2017 jsme spolu s paní profesorkou Martinou Spěvákovou navštívili Českou ... Rozpis souvislé praxe 4. B Rozpis souvislé praxe třídy 4. B najdete zde.

» Archiv
 

Naši maturanti patří mezi ty úspěšné !!!

   Na První soukromé hotelové škole probíhaly od počátku května maturitní zkoušky. Nejdříve studenti absolvovali písemné zkoušky společné části maturit (tzv. státní část), ve které byli 100 % úspěšní. V termínu od 19.5. do 23. 5. studentky a studenti prošli ústní částí maturit, a to jak „státní“, tak profilovou. V pondělí 19.5. probíhaly ve škole obhajoby maturitních písemných prací s power pointovými prezentacemi. Od úterý na studenty čekaly zkoušky z českého jazyka a literatury, anglického, německého, španělského jazyka či hotelového provozu a teoretické odborné části (ekonomiky a účetnictví).
   Zkoušky proběhly bez komplikací a vedení školy s radostí konstatuje, že naši maturanti nepodcenili svou přípravu a předvedli velmi kvalitní výkony, na což poukázala i předsedkyně maturitní komise či přísedící hodnotitelé, kteří k nám přišli z jiných škol. První soukromá hotelová škola je po jarním termínu maturitní zkoušky ve školním roce 2013/2014 úspěšná na 98%.
   Vedení školy by touto cestou chtělo poděkovat všem vyučujícím, kteří se podíleli na přípravě našich maturantů.
   Předávání maturitních vysvědčení se uskutečnilo v nádherných prostorách Libeňského zámku za účasti radního Městské části Praha 8 pana Mgr. Martina Roubíčka.


V Praze 29. května 2014                                 Mgr. Bronislava Svobodová a Ing. Ladislava Modrovičová

 

Fotogalerie

 
 
 

© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.