Novinky

Klub českého jazyka- změna březnových termínů V březnu dojde k drobné změně v datu konání kroužku - kroužek se bude konat ve čtvrtek 22. ... Plán na měsíc březen Měsíční plán na březen najdete zde. Rozpis souvislé praxe 3. B, 2. skupiny Rozpis souvislé praxe 3. B, 2. skupiny najdete zde. Baristický kurz Ve dnech 26. 2. - 1. 3. se v prostorách PSHŠ koná baristický kurz. Rozpis žáků v jednotlivých ... Dodatečné zkoušky Rozpis časů dodatečných zkoušek v pondělí 26. 2. 2018 najdete zde. Plán na měsíc únor Plán na měsíc únor najdete zde Rozpis souvislé praxe 3. B, 1. skupiny Rozpis souvislé praxe třídy 3. B 1 najdete zde. Akce pro rodiče žáků 3. B Dne 7. února 2018 se v prostorách gastronomického centra První soukromé hotelové školy uskutečnila ... Klára 3847 - aneb příliš mnoho hvězd Při příležitosti Mezinárodního dne památky obětí holokaustu zhlédli žáci 1. a 2. ročníku ... Výsledky školního kola olympiády v anglickém jazyce Ve čtvrtek 18. ledna proběhlo v prostorách PSHŠ školní kolo olympiády v anglickém jazyce, ... Školní kolo olympiády z AJ Z prvního kola školní olympiády v anglickém jazyce postupují do druhého kola (ústní část),které ... Brazílie - vášnivé srdce Jižní Ameriky V rámci vzdělávacího projektu „Planeta Země 3000“ se dne 5. 1. 2017 žáci prvního ...

» Archiv
 

Nabídka zahraničních stáží pro plnoleté studenty

Naši školu navštívili zástupci společnosti Algoos, která zprostředkovává placené zahraniční stáže pro středoškolské studenty i absolventy. K nabízeným destinacím patří Řecko, Španělsko, Francie, Anglie i Spojené státy. Stáže trvají 4 - 12 měsíců. Jsou nabízeny jak různé pozice v pohostinství (kuchař, číšník, recepční atd.), tak i v jiných oblastech (administrativa, účetnictví, učitelství atd.). Při úspěšném dokončení stáže je absolventům zpravidla nabídnuta práce na plný úvazek.

Pro přihlášení je třeba být plnoletý (v době absolvování stáže), hovořit anglicky na dobré úrovni (další jazyky výhodou) a mít bezproblémové chování. Po přihlášení vybraní uchazeči ještě absolvují vstpuní pohovor. Čím více praxe, zkušeností a jazykových znalostí, tím lepší pozicie a plat. Zároveň platí, že čím dříve se student přihlásí, tím je větší šance, že stáž získá.

Více informací naleznete na stránkách algoos.com, nebo v případě zájmu kontaktujte Mgr. Jaroslavu Kutovou (kutova@pshs.cz).

 

Generální partneři


© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.