Novinky

PSHŠ se představí na Schole Pragensis Tak jako každý rok i v letošním školním roce má naše škola svůj stánek v Kongresovém centru ... Klub mladých diváků První představení Klubu mladých diváků v letošním školním roce se uskuteční v pátek 22. ... Divadelní představení Peter Black 2 Dne 20. 11. 2017 se celá naše škola zúčastnila divadelního představení Peter Black 2, kterou ... Akce pro rodiče žáků třídy 3. A V úterý 7. 11. 2017 připravili žáci třídy 3. A gastronomickou akci pro své rodiče a přátele. ... Magistrát hlavního města Prahy Žáci 3. ročníku navštívili v pátek 10. listopadu (třída 3. A) a v pondělí 13. listopadu (třída ... Poděkování žákyním 4. B Žákyně 4. B Anna Trávníčková, Dominika Jíšová, Martina Topolová a Nikol Margoliusová dobrovolně ... Rozpis souvislé praxe 3. A, 1. skupiny Rozpis souvislé praxe 1. skupiny třídy 3. A najdete zde. Komentovaná prohlídka Muzea Policie ČR V rámci týdne vědy a techniky se žáci třetího a čtvrtého ročníku zúčastnili komentované ... Veletrh pracovních příležitostí 25. 10. 2017 se žáci 4. A a 4. B zúčastnili veletrhu pracovních příležitostí Profesia days. ... Plán na měsíc listopad Měsíční plán na listopad najdete zde. 3. A v České mincovně Ve středu 1. listopadu 2017 jsme spolu s paní profesorkou Martinou Spěvákovou navštívili Českou ... Rozpis souvislé praxe 4. B Rozpis souvislé praxe třídy 4. B najdete zde.

» Archiv
 

Nabídka zahraničních stáží pro plnoleté studenty

Naši školu navštívili zástupci společnosti Algoos, která zprostředkovává placené zahraniční stáže pro středoškolské studenty i absolventy. K nabízeným destinacím patří Řecko, Španělsko, Francie, Anglie i Spojené státy. Stáže trvají 4 - 12 měsíců. Jsou nabízeny jak různé pozice v pohostinství (kuchař, číšník, recepční atd.), tak i v jiných oblastech (administrativa, účetnictví, učitelství atd.). Při úspěšném dokončení stáže je absolventům zpravidla nabídnuta práce na plný úvazek.

Pro přihlášení je třeba být plnoletý (v době absolvování stáže), hovořit anglicky na dobré úrovni (další jazyky výhodou) a mít bezproblémové chování. Po přihlášení vybraní uchazeči ještě absolvují vstpuní pohovor. Čím více praxe, zkušeností a jazykových znalostí, tím lepší pozicie a plat. Zároveň platí, že čím dříve se student přihlásí, tím je větší šance, že stáž získá.

Více informací naleznete na stránkách algoos.com, nebo v případě zájmu kontaktujte Mgr. Jaroslavu Kutovou (kutova@pshs.cz).

 

© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.