Novinky

Klub českého jazyka- změna březnových termínů V březnu dojde k drobné změně v datu konání kroužku - kroužek se bude konat ve čtvrtek 22. ... Plán na měsíc březen Měsíční plán na březen najdete zde. Rozpis souvislé praxe 3. B, 2. skupiny Rozpis souvislé praxe 3. B, 2. skupiny najdete zde. Baristický kurz Ve dnech 26. 2. - 1. 3. se v prostorách PSHŠ koná baristický kurz. Rozpis žáků v jednotlivých ... Dodatečné zkoušky Rozpis časů dodatečných zkoušek v pondělí 26. 2. 2018 najdete zde. Plán na měsíc únor Plán na měsíc únor najdete zde Rozpis souvislé praxe 3. B, 1. skupiny Rozpis souvislé praxe třídy 3. B 1 najdete zde. Akce pro rodiče žáků 3. B Dne 7. února 2018 se v prostorách gastronomického centra První soukromé hotelové školy uskutečnila ... Klára 3847 - aneb příliš mnoho hvězd Při příležitosti Mezinárodního dne památky obětí holokaustu zhlédli žáci 1. a 2. ročníku ... Výsledky školního kola olympiády v anglickém jazyce Ve čtvrtek 18. ledna proběhlo v prostorách PSHŠ školní kolo olympiády v anglickém jazyce, ... Školní kolo olympiády z AJ Z prvního kola školní olympiády v anglickém jazyce postupují do druhého kola (ústní část),které ... Brazílie - vášnivé srdce Jižní Ameriky V rámci vzdělávacího projektu „Planeta Země 3000“ se dne 5. 1. 2017 žáci prvního ...

» Archiv
 

Maturitní a imatrikulační ples

    26.2. 2015 se v hotelu Belvedere uskutečnil maturitní a imatrikulační ples První soukromé hotelové školy. Jednalo se o první ples hotelové školy, kde proběhla i imatrikulace prvních ročníků. Ples zahájila svým proslovem Mgr. Bronislava Svobodová, ředitelka školy, se svým poděkování rodičům i celému profesorskému sboru vystoupili zástupci studentů čtvrtého ročníku Eva Marešová a Petr Vokoun. Následovalo tradiční nastoupení a představení studentů čtvrtého ročníků a šerpování, které bylo v dikci Ing. Buřičové, třídní profesorky 4.A. Po přípitku již nic nebránilo tomu, aby studenti 4.A přivedli na parket své následovníky z prvních ročníků, kteří z rukou třídních profesorek Mgr. Profousové (1.A) a Mgr. Kutové (1.B) obdrželi imatrikulační list a stužku. Studenti čtvrtého ročníku také předali svíčky svým mladším spolužákům jako symbol poznání.
   Po ceremoniálech nechyběl tradiční výběr peněz do plachty a potom se již všichni přítomní vrhli do tanečního reje. Ve 23:00 hodin zvedlo ze židlí všechny přítomné tzv. půlnoční překvapení čtvrtých ročníků.
   Všem maturantům bychom rádi popřáli hodně úspěchů jak při samotné maturitní zkoušce, tak i v dalším životě a prvním ročníkům, aby se jim ve škole líbilo a měly na studium alespoň tolik krásných vzpomínek, jak říkají již dnes studenti čtvrtého ročníku.

  Fotografie z plesu budou v nejbližší době zařazeny na webové stránky školy do fotogalerie.
 

Generální partneři


© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.