Novinky

PSHŠ se představí na Schole Pragensis Tak jako každý rok i v letošním školním roce má naše škola svůj stánek v Kongresovém centru ... Klub mladých diváků První představení Klubu mladých diváků v letošním školním roce se uskuteční v pátek 22. ... Divadelní představení Peter Black 2 Dne 20. 11. 2017 se celá naše škola zúčastnila divadelního představení Peter Black 2, kterou ... Akce pro rodiče žáků třídy 3. A V úterý 7. 11. 2017 připravili žáci třídy 3. A gastronomickou akci pro své rodiče a přátele. ... Magistrát hlavního města Prahy Žáci 3. ročníku navštívili v pátek 10. listopadu (třída 3. A) a v pondělí 13. listopadu (třída ... Poděkování žákyním 4. B Žákyně 4. B Anna Trávníčková, Dominika Jíšová, Martina Topolová a Nikol Margoliusová dobrovolně ... Rozpis souvislé praxe 3. A, 1. skupiny Rozpis souvislé praxe 1. skupiny třídy 3. A najdete zde. Komentovaná prohlídka Muzea Policie ČR V rámci týdne vědy a techniky se žáci třetího a čtvrtého ročníku zúčastnili komentované ... Veletrh pracovních příležitostí 25. 10. 2017 se žáci 4. A a 4. B zúčastnili veletrhu pracovních příležitostí Profesia days. ... Plán na měsíc listopad Měsíční plán na listopad najdete zde. 3. A v České mincovně Ve středu 1. listopadu 2017 jsme spolu s paní profesorkou Martinou Spěvákovou navštívili Českou ... Rozpis souvislé praxe 4. B Rozpis souvislé praxe třídy 4. B najdete zde.

» Archiv
 

Maturitní a imatrikulační ples

    26.2. 2015 se v hotelu Belvedere uskutečnil maturitní a imatrikulační ples První soukromé hotelové školy. Jednalo se o první ples hotelové školy, kde proběhla i imatrikulace prvních ročníků. Ples zahájila svým proslovem Mgr. Bronislava Svobodová, ředitelka školy, se svým poděkování rodičům i celému profesorskému sboru vystoupili zástupci studentů čtvrtého ročníku Eva Marešová a Petr Vokoun. Následovalo tradiční nastoupení a představení studentů čtvrtého ročníků a šerpování, které bylo v dikci Ing. Buřičové, třídní profesorky 4.A. Po přípitku již nic nebránilo tomu, aby studenti 4.A přivedli na parket své následovníky z prvních ročníků, kteří z rukou třídních profesorek Mgr. Profousové (1.A) a Mgr. Kutové (1.B) obdrželi imatrikulační list a stužku. Studenti čtvrtého ročníku také předali svíčky svým mladším spolužákům jako symbol poznání.
   Po ceremoniálech nechyběl tradiční výběr peněz do plachty a potom se již všichni přítomní vrhli do tanečního reje. Ve 23:00 hodin zvedlo ze židlí všechny přítomné tzv. půlnoční překvapení čtvrtých ročníků.
   Všem maturantům bychom rádi popřáli hodně úspěchů jak při samotné maturitní zkoušce, tak i v dalším životě a prvním ročníkům, aby se jim ve škole líbilo a měly na studium alespoň tolik krásných vzpomínek, jak říkají již dnes studenti čtvrtého ročníku.

  Fotografie z plesu budou v nejbližší době zařazeny na webové stránky školy do fotogalerie.
 

© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.