Novinky

Oznámení o vyhlášení ředitelského volna Oznámení o vyhlášení ředitelského volna pro První soukromou hotelovou školu, spol. s r. ... Rozpis souvislé praxe 2. A, 2. skupiny Rozpis souvislé praxe 2. A, 2. skupiny najdete zde. Švýcarsko - průvodcovská a gastronomická akce Žáci PSHŠ se v těchto dnech účastní spolu se studenty VŠH zájezdu do Švýcarska. Akce se koná ... 2. A na exkurzi v Zoo Praha Dne 6. dubna 2018 žáci 2. ročníku absolvovali projektový den v pražské zoo, který byl zaměřen ... Gastronomická exkurze třídy 2. A Třída 2. A se v pondělí 26. 3. zúčastnila gastronomické exkurze do indické restaurace Namaste ... Akce pro rodiče žáků 1. A Dne 20. 3. 2018 připravili žáci 1. ročníku v prostorách gastronomického střediska pro své rodinné ... Celostátní konverzační soutěž v anglickém jazyce Ve dnech 22. - 23. března se v Poděbradech konal 20. ročník celostátní konverzační soutěže ... Plán na měsíc duben Plán na měsíc duben najdete zde. Klub mladých diváků V dubnu se členové Klubu mladých diváků sejdou ve čtvrtek 5. 4. v 19. 00 v Divadle Na Fidlovačce, ... Výstava FOR Habitat Dne 22. 3. 2018 se žáci 3. B a 2. A zúčastnili v rámci odpolední výuky výstavy FOR Habitat na ... Literární soutěž o cenu Filipa Venclíka Ve středu 21. března se žáci Jana Králová, Hana Adámková (2. A), Anna Kharishyna, Ivana Husáková, ... Baristický kurz Ve dnech 26. 2. - 1. 3. se v prostorách PSHŠ koná baristický kurz. Rozpis žáků v jednotlivých ...

» Archiv
 

Lyžařský výcvikový kurz

I v letošním školním roce byl uspořádán lyžařský výcvikový kurz v malebné Malé Úpě. Kurz se uskutečnil v termínu od 15.1. do 21.1.2017 a pod vedením Mgr. Michala Maráda se ho zúčastnilo 23 žáků převážně prvního ročníku. Všichni žáci si zaslouží pochvalu nejen za vrcholné sportovní výkony, ale i za příkladnou reprezentaci naší školy.

V již tradičním horském orientačním běhu se letošními vítězi stali Antonín Hoznour a Vendula Srbová ve fantastickém čase 20:35. O necelé 3 minuty více potřebovali k překonání náročné trati Ondřej Koubek a Jana Králová. Na třetí příčce pak stanula dvojice ve složení Lukáš Gyümölcs a Valerie Špitová.

Touto cestou se pak sluší poděkovat celému instruktorskému týmu (Jiří Ronovský, Stanislav Čejp, Michal Šilhan) za trpělivost a pečlivost, s jakou se věnovali všem našim studentům, a dále i samotným žákům za to, s jakým nadšením přijímali a plnili všechny sportovní výzvy na svahu i v tělocvičně.

Fotogalerie

 
 
 

Generální partneři


© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.