Novinky

Nejlépe nadekorovaný vánoční stůl Naše škola je přihlášena do soutěže NEJLÉPE NADEKOROVANÝ VÁNOČNÍ STŮL, která proběhne ... Rozpis souvislé praxe 3. A, 2. skupiny Rozpis souvislé praxe 3. A, 2. skupiny najdete zde. Klub mladých diváků První představení Klubu mladých diváků v letošním školním roce se uskuteční v pátek 22. ... Divadelní představení Peter Black 2 Dne 20. 11. 2017 se celá naše škola zúčastnila divadelního představení Peter Black 2, kterou ... Akce pro rodiče žáků třídy 3. A V úterý 7. 11. 2017 připravili žáci třídy 3. A gastronomickou akci pro své rodiče a přátele. ... Magistrát hlavního města Prahy Žáci 3. ročníku navštívili v pátek 10. listopadu (třída 3. A) a v pondělí 13. listopadu (třída ... Poděkování žákyním 4. B Žákyně 4. B Anna Trávníčková, Dominika Jíšová, Martina Topolová a Nikol Margoliusová dobrovolně ... Rozpis souvislé praxe 3. A, 1. skupiny Rozpis souvislé praxe 1. skupiny třídy 3. A najdete zde. Komentovaná prohlídka Muzea Policie ČR V rámci týdne vědy a techniky se žáci třetího a čtvrtého ročníku zúčastnili komentované ... Veletrh pracovních příležitostí 25. 10. 2017 se žáci 4. A a 4. B zúčastnili veletrhu pracovních příležitostí Profesia days. ... Plán na měsíc listopad Měsíční plán na listopad najdete zde. 3. A v České mincovně Ve středu 1. listopadu 2017 jsme spolu s paní profesorkou Martinou Spěvákovou navštívili Českou ...

» Archiv
 

Karty ISIC

První soukromá hotelová škola, spol. s r. o. ve spolupráci s výrobcem karet ISIC, firmou GTS Alive, s. r. o. nabízí svým žákům možnost výrazně výhodnějšího získání tohoto průkazu.

Co je ISIC karta?
Jedná se o mezinárodně uznávaný studentský průkaz, který svého držitele opravňuje k získávání řady výhod, mezi které například patří:
• slevy na vstupném do hradů a zámků, muzeí, galerií apod.
• slevy na vstupném na koncerty, filmová představení apod.
• slevy na vstupném do sportovních areálů
• výhodné cestovní pojištění
• u některých bank finanční příspěvek k studentskému účtu

Jak dlouho ISIC platí?
Standardní platnost průkazu je 16 měsíců, od září jednoho roku do prosince roku následujícího. Běžně koupená ISIC karta ztrácí po uplynutí této doby svou platnost a je třeba si nechat vyrobit novou. Karty ISIC zařizované prostřednictvím naší školy, je možné prodlužovat po celou dobu studia pomocí nálepek s hologramem za výrazně nižší cenu.

Kolik stojí ISIC?
Běžná cena karty je 350 Kč s tím, že po skončení platnosti je třeba nechat si vyrobit zcela novou. Karta ISIC zařizovaná prostřednictvím školy stojí 260 Kč a její další prodlužování už se děje výše popsaným způsobem, tj. není třeba kartu znovu vyrábět (to pochopitelně neplatí v případě poškození či ztráty karty). Roční prodloužení stojí 180 Kč.

Co potřebuji pro zařízení karty ISIC prostřednictvím školy?
Koordinátorem karet ISIC je Ing. Ladislava Modrovičová.

Pokud máte zájem o výrobu nové karty, přineste s sebou:
• vyplněnou žádost (formuláře dostanou noví žáci od svých třídních učitelů, jinak jsou k dispozici u Ing. Modrovičové)
• průkazovou fotografii v elektronické nebo papírové podobě (v tomto případě podepsanou na rubu) - nelepit na formulář žádosti, fotografie se bude skenovat a bude následně vrácena.
• 260 Kč

• Žáci, kteří již kartu ISIC zřízenou prostřednictvím školy, mají a chtějí si ji nechat prodloužit, zaplatí pouze výše uvedených 180 Kč. Nic dalšího není zapotřebí.

 

Generální partneři


© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.