Novinky

Rozpis dodatečných zkoušek dne 20. 2. 2017 Rozpis dodatečných zkoušek dne 20. 2. 2017 najdete zde. Klub mladých diváků 16. 2. 2017 zhlédnou členové Klubu mladých diváků představení Macbeth Giuseppe Verdiho v Národním ... Oznámení o vyhlášení ředitelského volna Oznámení o vyhlášení ředitelského volna pro První soukromou hotelovou školu, spol. s r. o. ... Akce pro rodiče žáků třídy 3. B Ve středu 25. 1. 2017 připravili žáci třídy 3. B gastronomickou akci pro své rodiče a přátele. ... Lyžařský výcvikový kurz I v letošním školním roce byl uspořádán lyžařský výcvikový kurz v malebné Malé Úpě. ... Mezinárodní den památky obětí holocaustu U příležitosti Mezinárodního dne památky obětí holocaustu 27. ledna navštívili žáci 3. ročníku ... Plán na měsíc únor Měsíční plán na únor je k dispozici zde. MASTER OF ENGLISH 2017  V lednu a únoru 2017 proběhnou školní kola soutěže v cizích jazycích - anglický jazyk. ... Plán na měsíc leden Měsíční plán na leden je k nahlédnutí zde. Zkouška profesní kvalifikace Zkouška profesní kvalifikace oboru 65 – 001 – H, Příprava pokrmů teplé kuchyně ... Barmanský kurz Barmanský kurz se pro žáky naší školy uskuteční v baru Popocafépetl, Praha 1, Újezd 19  v ... Lyžařský výcvikový kurz Ve dnech 15. - 21.1.2017 proběhne v Horní Malé Úpě lyžařský výcvikový kurz pro žáky naší ...

» Archiv
 

Vítejte na stránkách První soukromé hotelové školy  

  • Jsme škola s 25 letou tradicí

První soukromá hotelová škola začala psát svoji historii školním rokem 1991/1992, což znamená, že školní rok 2016/2017 je již 26. rokem její existence.

Škola je zařazena do sítě středních a vyšších odborných škol ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR a žáci jsou po dobu studia zdravotně a sociálně pojištěni.

  • Preferujeme individuální přístup ke studentům

Škola podává veškeré informace o studiu, jeho formách, kurzech apod. telefonicky, písemnou formou nebo při osobní návštěvě rodičů a uchazečů ve škole kterýkoli den.

Průběžné sledování docházky a klasifikace je umožněno rodičům žáků prostřednictvím individuálního přístupu na internetových stránkách školy.

  • Propojujeme výuku s praxí

Specifikem studia na škole je úzké propojení s praxí v oblastech hotelnictví, cestovního ruchu a obchodu. Naši žáci vykonávají:

1) průběžné učební praxe v gastronomickém středisku školy a vlastní restauraci

2) souvislé praxe v pětihvězdičkových pražských hotelích (Corinthia Hotel Prague, Hotel Esplanade Praha, Eurostars Thalia, Hotel Savoy Praha, Clarion Congress Hotel Prague, Kings Court Prague deluse Hotel).

3) prázdninové praxe v ČR nebo v zahraničí (Německo, Rakousko, Španělsko, Řecko)

Profilující oblasti vzdělávání:
jazyky – anglický, německý, ruský a španělský jazyk
ekonomika a podnikání – účetnictví, ekonomika, management a marketing, bankovnictví a směnárenství
gastronomie – technika obsluhy služeb, technologie přípravy pokrmů, nauka o výživě a potravinách
hotelnictví – provozování hotelových služeb, hotelový provoz, marketing a management v hotelnictví
cestovní ruch – zeměpis cestovního ruchu, průvodcovství a lázeňství, cestovní ruch
  • Zaznamenáváme výborné uplatnění našich absolventů

Po úspěšném zakončení studia nastupují naši absolventi do odborných pozic provozních, ekonomických i obchodních, a to v hotelnictví, gastronomii, cestovním ruchu a dopravě.

Velká část našich absolventů pokračuje ve studiu na Vysoké škole hotelové v Praze nebo na jiných státních či soukromých vysokých školách v ČR i v zahraničí.

 

© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.