Novinky

Třídní schůzky Ve čtvrtek 16. 4. budou na První soukromé hotelové škole probíhat rodičovské schůzky. Rodiče ... Oslava svátků jara ve 2.A    Dne 25. 3. 2015 se uskutečnil tradiční projektový den druhého ročníku – Akce ... Plán na měsíc duben Měsíční plán na duben najdete zde. Nové číslo maturitního zpravodaje Nové číslo maturitního zpravodaje je k nahlédnutí zde. Vítězné tažení První soukromé hotelové školy Tak jako každý rok se naši studenti zúčastnili ve dnech 19. a 20.3. „Celostátní soutěže ... Informace pro maturanty INFORMACE Z WEBOVÝCH STRÁNEK – WWW.NOVAMATURITA.CZ Maturanti se mohou registrovat na výsledkový ... BACARDI - MARTINI PODĚBRADY CUP 2015 Ve dnech 16.-17.3. se studenti 3.A Nguyen Thi Bich Duyen a Filip Neufuss, zástupci barmanského kroužku, ... Boj s prokrastinací Zajímavou přednášku na téma prokrastinace a boj s ní absolvovali v úterý 17.3. žáci 2. A a ... Festival Jeden svět Žáci 1. a 2. ročníku se ve dnech 11.3. a 13.3. zúčastnili projekcí dokumentárních filmů v ... 3.A v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR Ve středu 11. 2. 2015 navštívila třída 3.A v rámci předmětu právní nauka Poslaneckou sněmovnu ... Klub mladých diváků 9. března nabízí ve Studiu 2 představení Miro Gavrana Vše o ženách. Komedie pro tři herečky ... Měsíční plán na březen Plán na měsíc březen najdete zde.

» Archiv
 

Vítejte na stránkách První soukromé hotelové školy  

  • Jsme škola s tradicí více než 20 let

První soukromá hotelová škola začala psát svoji historii školním rokem 1991/1992, což znamená, že školní rok 2014/2015 je již 23. rokem její existence.

  • Česká školní inspekce hodnotí školu jako nadprůměrnou

Škola je zařazena do sítě středních a vyšších odborných škol ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR a žáci jsou po dobu studia zdravotně a sociálně pojištěni.

  • Preferujeme individuální přístup ke studentům

Škola podává veškeré informace o studiu, jeho formách, kurzech apod. telefonicky, písemnou formou nebo při osobní návštěvě rodičů a uchazečů ve škole kterýkoli den.

Průběžné sledování docházky a klasifikace je umožněno rodičům žáků prostřednictvím individuálního přístupu na internetových stránkách školy.

  • Propojujeme výuku s praxí

Specifikem studia na škole je úzké propojení s praxí v oblastech hotelnictví, cestovního ruchu a obchodu. Naši žáci vykonávají:

1) průběžné učební praxe v gastronomickém středisku školy a vlastní restauraci

2) souvislé praxe v pětihvězdičkových pražských hotelích (Corinthia Hotel Prague, Hotel Esplanade Praha, Hotel Savoy Praha, Clarion Congress Hotel Prague, Kings Court Prague deluse Hotel).

3) prázdninové praxe v ČR nebo v zahraničí (Německo, Rakousko, Španělsko)

  • Máme 98% úspěšnost žáků u státních maturitních zkoušek 2013/2014
Profilující oblasti vzdělávání:
jazyky – anglický, německý a španělský jazyk
ekonomika a podnikání – účetnictví, ekonomika, management a marketing, bankovnictví a směnárenství
gastronomie – technika obsluhy služeb, technologie přípravy pokrmů, nauka o výživě a potravinách
hotelnictví – provozování hotelových služeb, hotelový provoz, marketing a management v hotelnictví
cestovní ruch – zeměpis cestovního ruchu, průvodcovství a lázeňství, cestovní ruch
  • Zaznamenáváme výborné uplatnění našich absolventů

Po úspěšném zakončení studia nastupují naši absolventi do odborných pozic provozních, ekonomických i obchodních, a to v hotelnictví, gastronomii, cestovním ruchu a dopravě.

Velká část našich absolventů pokračuje ve studiu na Vysoké škole hotelové v Praze nebo na jiných státních či soukromých vysokých školách v ČR i v zahraničí.

 

© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.