Novinky

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ Vedení a pedagogové První soukromé hotelové školy zvou všechny zájemce o studium na den otevřených ... Rozdělení žáků 2. A na souvislou praxi Rozdělení žáků 2. A na souvislou praxi najdete zde. Žáci, zapojte se do projektu Čtení pomáhá   Zapojte se do charitativního projektu "Čtení pomáhá", jehož cílem je spojit ... 4. A na přednášce o možnostech studia po maturitě Ve čtvrtek 1. 10. 2015 se maturitní třída 4. A zúčastnila přednášky "Možnosti absolventa ... Spolupráce s pořadem Černé ovce pokračuje     V minulém týdnu již poněkolikáté se v prostorách První soukromé hotelové ... Změna časového limitu na didaktický test z matematiky Úprava času pro vypracování didaktického testu z matematiky (maturitní vyhláška ... Měsíční plán-říjen 2015 Plán na měsíc říjen najdete zde. Souvislá praxe 3.A Rozdělení žáků 3.A na souvislou praxi (29.9. - 11.10.) najdete zde. Letecký zájezd do Londýna První soukromá hotelová škola pořádá pro své studenty letecký zájezd do Londýna v termínu ... Vyhlášení 4. kola Soutěže gastronomických dovedností     První soukromá hotelová škola v Praze 8 vyhlašuje pro žáky 9. tříd základních ... Adaptační kurz 2015 Ve dnech 2.9. až 4.9. 2015 proběhl v penzionu Kozel nedaleko Vrchlabí adaptační kurz pro první ... Měsíční plán - září 2015 Plán na měsíc září najdete zde.

» Archiv
 

Vítejte na stránkách První soukromé hotelové školy  

  • Jsme škola s tradicí více než 20 let

První soukromá hotelová škola začala psát svoji historii školním rokem 1991/1992, což znamená, že školní rok 2015/2016 je již 24. rokem její existence.

  • Česká školní inspekce hodnotí školu jako nadprůměrnou

Škola je zařazena do sítě středních a vyšších odborných škol ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR a žáci jsou po dobu studia zdravotně a sociálně pojištěni.

  • Preferujeme individuální přístup ke studentům

Škola podává veškeré informace o studiu, jeho formách, kurzech apod. telefonicky, písemnou formou nebo při osobní návštěvě rodičů a uchazečů ve škole kterýkoli den.

Průběžné sledování docházky a klasifikace je umožněno rodičům žáků prostřednictvím individuálního přístupu na internetových stránkách školy.

  • Propojujeme výuku s praxí

Specifikem studia na škole je úzké propojení s praxí v oblastech hotelnictví, cestovního ruchu a obchodu. Naši žáci vykonávají:

1) průběžné učební praxe v gastronomickém středisku školy a vlastní restauraci

2) souvislé praxe v pětihvězdičkových pražských hotelích (Corinthia Hotel Prague, Hotel Esplanade Praha, Hotel Savoy Praha, Clarion Congress Hotel Prague, Kings Court Prague deluse Hotel).

3) prázdninové praxe v ČR nebo v zahraničí (Německo, Rakousko, Španělsko)

  • Máme 100% úspěšnost žáků u státních maturitních zkoušek 2014/2015
Profilující oblasti vzdělávání:
jazyky – anglický, německý a španělský jazyk
ekonomika a podnikání – účetnictví, ekonomika, management a marketing, bankovnictví a směnárenství
gastronomie – technika obsluhy služeb, technologie přípravy pokrmů, nauka o výživě a potravinách
hotelnictví – provozování hotelových služeb, hotelový provoz, marketing a management v hotelnictví
cestovní ruch – zeměpis cestovního ruchu, průvodcovství a lázeňství, cestovní ruch
  • Zaznamenáváme výborné uplatnění našich absolventů

Po úspěšném zakončení studia nastupují naši absolventi do odborných pozic provozních, ekonomických i obchodních, a to v hotelnictví, gastronomii, cestovním ruchu a dopravě.

Velká část našich absolventů pokračuje ve studiu na Vysoké škole hotelové v Praze nebo na jiných státních či soukromých vysokých školách v ČR i v zahraničí.

 

© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.