Novinky

Klub českého jazyka- změna březnových termínů V březnu dojde k drobné změně v datu konání kroužku - kroužek se bude konat ve čtvrtek 22. ... Plán na měsíc březen Měsíční plán na březen najdete zde. Rozpis souvislé praxe 3. B, 2. skupiny Rozpis souvislé praxe 3. B, 2. skupiny najdete zde. Baristický kurz Ve dnech 26. 2. - 1. 3. se v prostorách PSHŠ koná baristický kurz. Rozpis žáků v jednotlivých ... Dodatečné zkoušky Rozpis časů dodatečných zkoušek v pondělí 26. 2. 2018 najdete zde. Plán na měsíc únor Plán na měsíc únor najdete zde Rozpis souvislé praxe 3. B, 1. skupiny Rozpis souvislé praxe třídy 3. B 1 najdete zde. Akce pro rodiče žáků 3. B Dne 7. února 2018 se v prostorách gastronomického centra První soukromé hotelové školy uskutečnila ... Klára 3847 - aneb příliš mnoho hvězd Při příležitosti Mezinárodního dne památky obětí holokaustu zhlédli žáci 1. a 2. ročníku ... Výsledky školního kola olympiády v anglickém jazyce Ve čtvrtek 18. ledna proběhlo v prostorách PSHŠ školní kolo olympiády v anglickém jazyce, ... Školní kolo olympiády z AJ Z prvního kola školní olympiády v anglickém jazyce postupují do druhého kola (ústní část),které ... Brazílie - vášnivé srdce Jižní Ameriky V rámci vzdělávacího projektu „Planeta Země 3000“ se dne 5. 1. 2017 žáci prvního ...

» Archiv
 

Hotelovka mateřince

Na rok 2014 připadá 50. výročí školního stravování. Ředitelka Mateřské školy Řešovská Ctirada Foučková oslovila studenty První soukromé hotelové školy, která sídlí na Praze 8, zda by se nemohli spolupodílet na oslavě zmíněného výročí. Žáci prvního ročníku ani chvíli neváhali. Dne 25. března na děti čekalo milé překvapení. Studenti PSHŠ pod vedením Ing. Vyhnisové připravili jednotlivé třídy tak, jako by děti měly obědvat v restauraci. Na stolech nechyběly barevné ubrusy, každý stůl zdobila vazba z květin, kterou připravili studenti v rámci předmětu technika obsluhy služeb, a v neposlední řadě měly děti možnost obdivovat pečlivě poskládané ubrousky v barvách jednotlivých tříd. Malí strávníci podpořili akci svátečním oblečením. Vše završili sami studenti, kteří v uniformách hotelové školy obsloužili malé strávníky tak, jako by seděli například v restauraci U Hruštiček či U Jablíček. Celou akci zaštítil svou přítomností radní pro školství Martin Roubíček.

Fotogalerie

 
 
 

Generální partneři


© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.