Novinky

Nejlépe nadekorovaný vánoční stůl Naše škola je přihlášena do soutěže NEJLÉPE NADEKOROVANÝ VÁNOČNÍ STŮL, která proběhne ... Rozpis souvislé praxe 3. A, 2. skupiny Rozpis souvislé praxe 3. A, 2. skupiny najdete zde. Klub mladých diváků První představení Klubu mladých diváků v letošním školním roce se uskuteční v pátek 22. ... Divadelní představení Peter Black 2 Dne 20. 11. 2017 se celá naše škola zúčastnila divadelního představení Peter Black 2, kterou ... Akce pro rodiče žáků třídy 3. A V úterý 7. 11. 2017 připravili žáci třídy 3. A gastronomickou akci pro své rodiče a přátele. ... Magistrát hlavního města Prahy Žáci 3. ročníku navštívili v pátek 10. listopadu (třída 3. A) a v pondělí 13. listopadu (třída ... Poděkování žákyním 4. B Žákyně 4. B Anna Trávníčková, Dominika Jíšová, Martina Topolová a Nikol Margoliusová dobrovolně ... Rozpis souvislé praxe 3. A, 1. skupiny Rozpis souvislé praxe 1. skupiny třídy 3. A najdete zde. Komentovaná prohlídka Muzea Policie ČR V rámci týdne vědy a techniky se žáci třetího a čtvrtého ročníku zúčastnili komentované ... Veletrh pracovních příležitostí 25. 10. 2017 se žáci 4. A a 4. B zúčastnili veletrhu pracovních příležitostí Profesia days. ... Plán na měsíc listopad Měsíční plán na listopad najdete zde. 3. A v České mincovně Ve středu 1. listopadu 2017 jsme spolu s paní profesorkou Martinou Spěvákovou navštívili Českou ...

» Archiv
 

Hotelovka mateřince

Na rok 2014 připadá 50. výročí školního stravování. Ředitelka Mateřské školy Řešovská Ctirada Foučková oslovila studenty První soukromé hotelové školy, která sídlí na Praze 8, zda by se nemohli spolupodílet na oslavě zmíněného výročí. Žáci prvního ročníku ani chvíli neváhali. Dne 25. března na děti čekalo milé překvapení. Studenti PSHŠ pod vedením Ing. Vyhnisové připravili jednotlivé třídy tak, jako by děti měly obědvat v restauraci. Na stolech nechyběly barevné ubrusy, každý stůl zdobila vazba z květin, kterou připravili studenti v rámci předmětu technika obsluhy služeb, a v neposlední řadě měly děti možnost obdivovat pečlivě poskládané ubrousky v barvách jednotlivých tříd. Malí strávníci podpořili akci svátečním oblečením. Vše završili sami studenti, kteří v uniformách hotelové školy obsloužili malé strávníky tak, jako by seděli například v restauraci U Hruštiček či U Jablíček. Celou akci zaštítil svou přítomností radní pro školství Martin Roubíček.

Fotogalerie

 
 
 

Generální partneři


© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.