Novinky

Oznámení o vyhlášení ředitelského volna Oznámení o vyhlášení ředitelského volna pro První soukromou hotelovou školu, spol. s r. ... Rozpis souvislé praxe 2. A, 2. skupiny Rozpis souvislé praxe 2. A, 2. skupiny najdete zde. Švýcarsko - průvodcovská a gastronomická akce Žáci PSHŠ se v těchto dnech účastní spolu se studenty VŠH zájezdu do Švýcarska. Akce se koná ... 2. A na exkurzi v Zoo Praha Dne 6. dubna 2018 žáci 2. ročníku absolvovali projektový den v pražské zoo, který byl zaměřen ... Gastronomická exkurze třídy 2. A Třída 2. A se v pondělí 26. 3. zúčastnila gastronomické exkurze do indické restaurace Namaste ... Akce pro rodiče žáků 1. A Dne 20. 3. 2018 připravili žáci 1. ročníku v prostorách gastronomického střediska pro své rodinné ... Celostátní konverzační soutěž v anglickém jazyce Ve dnech 22. - 23. března se v Poděbradech konal 20. ročník celostátní konverzační soutěže ... Plán na měsíc duben Plán na měsíc duben najdete zde. Klub mladých diváků V dubnu se členové Klubu mladých diváků sejdou ve čtvrtek 5. 4. v 19. 00 v Divadle Na Fidlovačce, ... Výstava FOR Habitat Dne 22. 3. 2018 se žáci 3. B a 2. A zúčastnili v rámci odpolední výuky výstavy FOR Habitat na ... Literární soutěž o cenu Filipa Venclíka Ve středu 21. března se žáci Jana Králová, Hana Adámková (2. A), Anna Kharishyna, Ivana Husáková, ... Baristický kurz Ve dnech 26. 2. - 1. 3. se v prostorách PSHŠ koná baristický kurz. Rozpis žáků v jednotlivých ...

» Archiv
 

Hory nás letos potěšily

V termínu od 17.1. do 23.1. vyrazilo 28  žáků převážně z prvního ročníku na lyžařský výcvik do areálu Horní Malé Úpy. I v letošním roce se pobytu na horách zúčastnili naprostí začátečníci v jízdě na snowboardu či na lyžích. Hned v průběhu nedělního odpoledne začali dělat první „krůčky“ na snowboardu pod vedením pana Mgr. Michala Maráda (vyučujícího tělesné výchovy na PSHŠ). Již druhý den všichni jezdili na vleku a postupně zlepšovali své umění. Na konci kurzu již všichni jezdili, což nám i jim udělalo velkou radost. Další studenti naší školy byli rozděleni do dvou družstev, která vedli lyžařští instruktoři Vítek Blaťák a Jan Rezek. Někteří zpočátku nesměle stoupli na lyže, ale postupně i oni zvládali carving. V půlce pobytu byl zařazen „odpočinkový den“. Dopoledne na studenty čekal orientační závod a odpoledne příjemná vycházka. Každý večer potom studenti trávili buď v tělocvičně, nebo při hraní různých stolních her. Nechyběla ani návštěva sauny či bowlingu. V sobotu se potom nikomu nechtělo odjíždět domů.

Touto cestou bych chtěla poděkovat Mgr. Michalu Marádovi (vedoucímu lyžařského kurzu) a instruktorům Vítku Blaťákovi a Janu Rezkovi za trpělivost a pečlivost, s jakou se věnovali všem našim studentům.

Mgr. Bronislava Svobodová

 

Hodnocení lyžařského výcviku žákyněmi: Kalinka, Vendýsek, Karísek, Romísek, Miška a Peťa (pokoj č. 6) Lyžařský kurz, která se odehrával od 17. do 23.ledna byl opravdu ten nejlepší lyžák na světě. Všichni jsme sem jeli natěšeni a s mnoha očekáváními. Myslíme, že mnohým z nás se to tu opravdu líbilo. Naučili jsme se nové věci, někteří se vylepšovali. Hledali chyby. Kolektiv byl opravdu super, navzájem jsme se otevřeli a poznali. Poznali jsme se z úplně jiné stránky, změnili na sebe názory. Pokud byl problém, pomohli jsme si, byli jsme jako tým. Strava byla opravdu výborná, občas ale někomu nechutnala. Ubytování nemělo chybu. Odjíždíme s pocitem, že se sem příští rok vrátíme. Děkujeme vám všem za opravdu užitý týden, skvělé ubytování, lektory, program a hlavně zábavu!

Více fotografií z lyžařského kurzu najdete ve fotogalerii

Fotogalerie

 
 
 

Generální partneři


© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.