Novinky

PSHŠ se představí na Schole Pragensis Tak jako každý rok i v letošním školním roce má naše škola svůj stánek v Kongresovém centru ... Klub mladých diváků První představení Klubu mladých diváků v letošním školním roce se uskuteční v pátek 22. ... Divadelní představení Peter Black 2 Dne 20. 11. 2017 se celá naše škola zúčastnila divadelního představení Peter Black 2, kterou ... Akce pro rodiče žáků třídy 3. A V úterý 7. 11. 2017 připravili žáci třídy 3. A gastronomickou akci pro své rodiče a přátele. ... Magistrát hlavního města Prahy Žáci 3. ročníku navštívili v pátek 10. listopadu (třída 3. A) a v pondělí 13. listopadu (třída ... Poděkování žákyním 4. B Žákyně 4. B Anna Trávníčková, Dominika Jíšová, Martina Topolová a Nikol Margoliusová dobrovolně ... Rozpis souvislé praxe 3. A, 1. skupiny Rozpis souvislé praxe 1. skupiny třídy 3. A najdete zde. Komentovaná prohlídka Muzea Policie ČR V rámci týdne vědy a techniky se žáci třetího a čtvrtého ročníku zúčastnili komentované ... Veletrh pracovních příležitostí 25. 10. 2017 se žáci 4. A a 4. B zúčastnili veletrhu pracovních příležitostí Profesia days. ... Plán na měsíc listopad Měsíční plán na listopad najdete zde. 3. A v České mincovně Ve středu 1. listopadu 2017 jsme spolu s paní profesorkou Martinou Spěvákovou navštívili Českou ... Rozpis souvislé praxe 4. B Rozpis souvislé praxe třídy 4. B najdete zde.

» Archiv
 

Exkurze tureckých studentů hotelnictví

Ve dnech 4.2. až 7.2. První soukromou hotelovou školu navštívili v doprovodu svých pedagogů studenti hotelnictví z Turecka. Součástí exkurze byla prohlídka školy, v dalších dnech měli studenti možnost  zapojit se do výuky předmětů z gastronomie a hotelnictví. Společně se studenty 3.A navštívili i hotel Clarion v Praze. Naši studenti komunikovali s tureckými kolegy v anglickém jazyce, což bylo pro všechny vítané procvičení dosažených znalostí z daného jazyka. Naši i turečtí pedagogové odborných předmětů měli možnost si vzájemně sdělit nové trendy v oborech a obohatit a rozšířit své znalosti. 
  Věříme, že naše spolupráce se zahraničními partnery bude dále pokračovat a že i naši studenti budou mít v budoucnosti možnost navštívit některou ze zahraničních destinací.

Fotogalerie

 
 
 

© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.