Novinky

Klub českého jazyka- změna březnových termínů V březnu dojde k drobné změně v datu konání kroužku - kroužek se bude konat ve čtvrtek 22. ... Plán na měsíc březen Měsíční plán na březen najdete zde. Rozpis souvislé praxe 3. B, 2. skupiny Rozpis souvislé praxe 3. B, 2. skupiny najdete zde. Baristický kurz Ve dnech 26. 2. - 1. 3. se v prostorách PSHŠ koná baristický kurz. Rozpis žáků v jednotlivých ... Dodatečné zkoušky Rozpis časů dodatečných zkoušek v pondělí 26. 2. 2018 najdete zde. Plán na měsíc únor Plán na měsíc únor najdete zde Rozpis souvislé praxe 3. B, 1. skupiny Rozpis souvislé praxe třídy 3. B 1 najdete zde. Akce pro rodiče žáků 3. B Dne 7. února 2018 se v prostorách gastronomického centra První soukromé hotelové školy uskutečnila ... Klára 3847 - aneb příliš mnoho hvězd Při příležitosti Mezinárodního dne památky obětí holokaustu zhlédli žáci 1. a 2. ročníku ... Výsledky školního kola olympiády v anglickém jazyce Ve čtvrtek 18. ledna proběhlo v prostorách PSHŠ školní kolo olympiády v anglickém jazyce, ... Školní kolo olympiády z AJ Z prvního kola školní olympiády v anglickém jazyce postupují do druhého kola (ústní část),které ... Brazílie - vášnivé srdce Jižní Ameriky V rámci vzdělávacího projektu „Planeta Země 3000“ se dne 5. 1. 2017 žáci prvního ...

» Archiv
 

Exkurze do lázeňských hotelů Čajkovskij a Imperial v Karlových Varech

Dne 20. 03. 2017 se studenti třetích ročníků PSHŠ a Vysoké školy hotelové společně zúčastnili exkurze v rámci výukového programu lázeňství. Studenti byli nejdříve přijati primátorem města Karlovy Vary Ing. Petrem Kulhánkem. Následovala exkurze v lázeňských hotelech Imperial a Čajkovskij, kde jim byla umožněna prohlídka ubytovacích, stravovacích a lázeňských prostor s výkladem zaměřeným především na specifika provozu těchto lázeňských hotelů, včetně samotných lázeňských a wellnessprocedur a nejnovějších trendů v tomto odvětví. Velké díky patří výkonnému řediteli hotelu Čajkovskij panu Janu Kronikovi, který se nám po celou dobu věnoval, pomáhal nám s organizací a především pak našim studentům poskytl veškeré praktické a manažerské informace o provozování lázeňských a wellness hotelů, což bylo jedním z hlavních cílů této exkurze.

Václav Fišer, Věra Fišerová

 

Generální partneři


© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.