Novinky

Oznámení o vyhlášení ředitelského volna Oznámení o vyhlášení ředitelského volna pro První soukromou hotelovou školu, spol. s r. ... Rozpis souvislé praxe 2. A, 2. skupiny Rozpis souvislé praxe 2. A, 2. skupiny najdete zde. Švýcarsko - průvodcovská a gastronomická akce Žáci PSHŠ se v těchto dnech účastní spolu se studenty VŠH zájezdu do Švýcarska. Akce se koná ... 2. A na exkurzi v Zoo Praha Dne 6. dubna 2018 žáci 2. ročníku absolvovali projektový den v pražské zoo, který byl zaměřen ... Gastronomická exkurze třídy 2. A Třída 2. A se v pondělí 26. 3. zúčastnila gastronomické exkurze do indické restaurace Namaste ... Akce pro rodiče žáků 1. A Dne 20. 3. 2018 připravili žáci 1. ročníku v prostorách gastronomického střediska pro své rodinné ... Celostátní konverzační soutěž v anglickém jazyce Ve dnech 22. - 23. března se v Poděbradech konal 20. ročník celostátní konverzační soutěže ... Plán na měsíc duben Plán na měsíc duben najdete zde. Klub mladých diváků V dubnu se členové Klubu mladých diváků sejdou ve čtvrtek 5. 4. v 19. 00 v Divadle Na Fidlovačce, ... Výstava FOR Habitat Dne 22. 3. 2018 se žáci 3. B a 2. A zúčastnili v rámci odpolední výuky výstavy FOR Habitat na ... Literární soutěž o cenu Filipa Venclíka Ve středu 21. března se žáci Jana Králová, Hana Adámková (2. A), Anna Kharishyna, Ivana Husáková, ... Baristický kurz Ve dnech 26. 2. - 1. 3. se v prostorách PSHŠ koná baristický kurz. Rozpis žáků v jednotlivých ...

» Archiv
 

Další medaile do naší školy

Ve dnech 20. a 21. března se tři studenti První soukromé hotelové školy zúčastnili 16. ročníku Celostátní konverzační soutěže.
  V letošním roce mezi sebou zápolili studenti z 9 hotelových škol včetně našich zástupců, a to Sabiny Dobošové(2.ročník), Deany Ruznarové (3.ročník) a Davida Nedbala (2.ročník). Studenty doprovázela Mgr. Jaroslava Kutová, profesorka anglického jazyka. Děvčata školu reprezentovala v anglickém jazyce a David Nedbal v německém.
  Všichni soutěžící museli projít jak poslechovou částí, tak ústním pohovorem.
  Sabina Dobošová skončila ve své kategorie o půl bodu na čtvrtém místě a Deana Ruznarová na sedmém. Nejlépe se dařilo Davidu Nedbalovi, který svou kategorii vyhrál.
BLAHOPŘEJEME!!!
  Vedení školy je velmi potěšeno, že naši studenti uspěli v tak náročné konkurenci, a věříme, že i v dalších letech budeme navazovat na tento výsledek. Všem soutěžícím přejeme hodně úspěchů.

Za vedení školy Mgr. Bronislava Svobodová a Ing. Ladislava Modrovičová

Fotogalerie

 
 
 

Generální partneři


© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.