Novinky

Oznámení o vyhlášení ředitelského volna Oznámení o vyhlášení ředitelského volna pro První soukromou hotelovou školu, spol. s r. ... Rozpis souvislé praxe 2. A, 2. skupiny Rozpis souvislé praxe 2. A, 2. skupiny najdete zde. Švýcarsko - průvodcovská a gastronomická akce Žáci PSHŠ se v těchto dnech účastní spolu se studenty VŠH zájezdu do Švýcarska. Akce se koná ... 2. A na exkurzi v Zoo Praha Dne 6. dubna 2018 žáci 2. ročníku absolvovali projektový den v pražské zoo, který byl zaměřen ... Gastronomická exkurze třídy 2. A Třída 2. A se v pondělí 26. 3. zúčastnila gastronomické exkurze do indické restaurace Namaste ... Akce pro rodiče žáků 1. A Dne 20. 3. 2018 připravili žáci 1. ročníku v prostorách gastronomického střediska pro své rodinné ... Celostátní konverzační soutěž v anglickém jazyce Ve dnech 22. - 23. března se v Poděbradech konal 20. ročník celostátní konverzační soutěže ... Plán na měsíc duben Plán na měsíc duben najdete zde. Klub mladých diváků V dubnu se členové Klubu mladých diváků sejdou ve čtvrtek 5. 4. v 19. 00 v Divadle Na Fidlovačce, ... Výstava FOR Habitat Dne 22. 3. 2018 se žáci 3. B a 2. A zúčastnili v rámci odpolední výuky výstavy FOR Habitat na ... Literární soutěž o cenu Filipa Venclíka Ve středu 21. března se žáci Jana Králová, Hana Adámková (2. A), Anna Kharishyna, Ivana Husáková, ... Baristický kurz Ve dnech 26. 2. - 1. 3. se v prostorách PSHŠ koná baristický kurz. Rozpis žáků v jednotlivých ...

» Archiv
 

Chceš po studiu procestovat svět? Máš možnost!

V pondělí 9.11. 2015 navštívili První soukromou hotelovou školu zástupci společnosti River Vessels a Obchodní komory Švýcarsko s nabídkou pracovní příležitosti pro studenty střední školy.

https://www.seachefs.com/

Skupina sea chefs – Gruppe vyhledává členy posádky pro své flotily na zaoceánských a říčních lodích. Nabízí práci po dobu 6 – 9 měsíců, a to na pozice číšníků, barmanů, kuchařů či pokojských. Práce je velmi dobře honorovaná. Pan Attila Bokros se podělil s vedením školy se svými zkušenostmi, neboť sám působil na různých typech lodí více než 6 let.

Zájemci musí splňovat následující – být zletilí, znalost alespoň anglického jazyka na komunikativní úrovni. Velké pozitivum pro zájemce je také znalost německého jazyka, neboť klientela pochází buď z německy mluvících zemí či z Austrálie a Nového Zélandu.

Vedení školy se pokusí danou příležitost dojednat i pro studenty 3.ročníku, a to na 3 měsíční stáže.

V případě zájmu o další informace, kontaktujte Mgr. Bronislavu Svobodovou (ředitelku PSHŠ – svobodova@pshs.cz )

 

Generální partneři


© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.