Novinky

Nejlépe nadekorovaný vánoční stůl Naše škola je přihlášena do soutěže NEJLÉPE NADEKOROVANÝ VÁNOČNÍ STŮL, která proběhne ... Rozpis souvislé praxe 3. A, 2. skupiny Rozpis souvislé praxe 3. A, 2. skupiny najdete zde. Klub mladých diváků První představení Klubu mladých diváků v letošním školním roce se uskuteční v pátek 22. ... Divadelní představení Peter Black 2 Dne 20. 11. 2017 se celá naše škola zúčastnila divadelního představení Peter Black 2, kterou ... Akce pro rodiče žáků třídy 3. A V úterý 7. 11. 2017 připravili žáci třídy 3. A gastronomickou akci pro své rodiče a přátele. ... Magistrát hlavního města Prahy Žáci 3. ročníku navštívili v pátek 10. listopadu (třída 3. A) a v pondělí 13. listopadu (třída ... Poděkování žákyním 4. B Žákyně 4. B Anna Trávníčková, Dominika Jíšová, Martina Topolová a Nikol Margoliusová dobrovolně ... Rozpis souvislé praxe 3. A, 1. skupiny Rozpis souvislé praxe 1. skupiny třídy 3. A najdete zde. Komentovaná prohlídka Muzea Policie ČR V rámci týdne vědy a techniky se žáci třetího a čtvrtého ročníku zúčastnili komentované ... Veletrh pracovních příležitostí 25. 10. 2017 se žáci 4. A a 4. B zúčastnili veletrhu pracovních příležitostí Profesia days. ... Plán na měsíc listopad Měsíční plán na listopad najdete zde. 3. A v České mincovně Ve středu 1. listopadu 2017 jsme spolu s paní profesorkou Martinou Spěvákovou navštívili Českou ...

» Archiv
 

Adaptační kurz 2015

Ve dnech 2.9. až 4.9. 2015 proběhl v penzionu Kozel nedaleko Vrchlabí adaptační kurz pro první ročníky. Cílem adaptačního kurzu je žákům co nejvíce pomoci v přechodu ze základní školy na střední. V letošním školním roce se seznamovacího kurzu zúčastnilo 41 prváků, dva třídní profesoři, a to Mgr. Michal Marád (třída 1.B) a Bc. Milan Novotný (třída 1.A), nechyběla ani ředitelka školy Mgr. Bronislava Svobodová. Instruktoři z firmy Sportline připravili pro žáky spoustu aktivit, které vedly k vytvoření vazeb v rámci kolektivu třídy. Zpočátku převažovaly aktivity zaměřené na seznamování a postupně se začaly proměňovat v aktivity založené na vzájemné důvěře. Zpátky do školy už se nám vracely dva sehrané kolektivy. Věříme, že stejně tak, jak se dětem líbil pobyt v penzionu Kozel, bude se všem líbit u nás ve škole. Za celý profesorský sbor přejeme začínajícím prváčkům, aby vstoupili do školy pravou nohou.

Více fotografií z adaptačního kurzu naleznete v sekci Škola / Fotogalerie

Fotogalerie

 
 

Generální partneři


© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.