Novinky

Klub českého jazyka- změna březnových termínů V březnu dojde k drobné změně v datu konání kroužku - kroužek se bude konat ve čtvrtek 22. ... Plán na měsíc březen Měsíční plán na březen najdete zde. Rozpis souvislé praxe 3. B, 2. skupiny Rozpis souvislé praxe 3. B, 2. skupiny najdete zde. Baristický kurz Ve dnech 26. 2. - 1. 3. se v prostorách PSHŠ koná baristický kurz. Rozpis žáků v jednotlivých ... Dodatečné zkoušky Rozpis časů dodatečných zkoušek v pondělí 26. 2. 2018 najdete zde. Plán na měsíc únor Plán na měsíc únor najdete zde Rozpis souvislé praxe 3. B, 1. skupiny Rozpis souvislé praxe třídy 3. B 1 najdete zde. Akce pro rodiče žáků 3. B Dne 7. února 2018 se v prostorách gastronomického centra První soukromé hotelové školy uskutečnila ... Klára 3847 - aneb příliš mnoho hvězd Při příležitosti Mezinárodního dne památky obětí holokaustu zhlédli žáci 1. a 2. ročníku ... Výsledky školního kola olympiády v anglickém jazyce Ve čtvrtek 18. ledna proběhlo v prostorách PSHŠ školní kolo olympiády v anglickém jazyce, ... Školní kolo olympiády z AJ Z prvního kola školní olympiády v anglickém jazyce postupují do druhého kola (ústní část),které ... Brazílie - vášnivé srdce Jižní Ameriky V rámci vzdělávacího projektu „Planeta Země 3000“ se dne 5. 1. 2017 žáci prvního ...

» Archiv
 

Adaptační kurz 2015

Ve dnech 2.9. až 4.9. 2015 proběhl v penzionu Kozel nedaleko Vrchlabí adaptační kurz pro první ročníky. Cílem adaptačního kurzu je žákům co nejvíce pomoci v přechodu ze základní školy na střední. V letošním školním roce se seznamovacího kurzu zúčastnilo 41 prváků, dva třídní profesoři, a to Mgr. Michal Marád (třída 1.B) a Bc. Milan Novotný (třída 1.A), nechyběla ani ředitelka školy Mgr. Bronislava Svobodová. Instruktoři z firmy Sportline připravili pro žáky spoustu aktivit, které vedly k vytvoření vazeb v rámci kolektivu třídy. Zpočátku převažovaly aktivity zaměřené na seznamování a postupně se začaly proměňovat v aktivity založené na vzájemné důvěře. Zpátky do školy už se nám vracely dva sehrané kolektivy. Věříme, že stejně tak, jak se dětem líbil pobyt v penzionu Kozel, bude se všem líbit u nás ve škole. Za celý profesorský sbor přejeme začínajícím prváčkům, aby vstoupili do školy pravou nohou.

Více fotografií z adaptačního kurzu naleznete v sekci Škola / Fotogalerie

Fotogalerie

 
 

Generální partneři


© 2009 První soukromá hotelová škola, spol. s r. o.       |       Svídnická 506, 181 00 Praha 8       |       info@pshs.cz | +420 283 101 141             Design:Neofema s.r.o.